K|I|D* BAR - RESTAURANT // TĒRBATAS IELA 41/43

April 22, 2016

 

 

Mierīgā un nesteidzīgā svētdienas rītā devāmies vēlajās (šoreiz gan sanāca salīdzinoši agrajās) brokastīs uz restorānu  K|I|D* Tērbatas ielā 41/43. Tā kā ieradāmies vieni no pirmajiem, varējām nesteidzīgi izbaudīt restorāna skandināvisko interjeru un patīkamo atmosfēru, kā arī mūs sagaidīja atsaucīgs un reizē ļoti profesionāls personāls. Zinājāt, ka atšifrējums restorāna nosaukumam nav burtisks? Tie ir pirmie burti īpašnieka bērnu vārdiem. (:

 

Brokastu galds mums bija patīkams pārsteigums, jo uz tā bija atrodams viss - sākot no picas līdz pat mīdijām, kā arī bija atsevišķa ēdienkarte siltajiem ēdieniem. No tās varēja izvēlēties klasisko auzu pārslu putru, zupu, kartupeļu pankūkas un dažādos veidos pagatavotas olas - frittatu, vēršaci ar bekonu un olu benedikta gaumē. Kad nonācām līdz lielajam brokastu galdam, tad nezinājām, no kura galda ķerties klāt - kruasāni, lašmaizītes, pavasara rullīši, pica, biezpiens ar zaļumiem, sēņu plātsmaize, mīdijas, sīpolu gredzeni, burgerīši. Bija arī dažādi interesanti salāti - svaigi apelsīnu, greipfrūtu un mocarellas salāti, spinātu salāti ar bietēm, kamambēru, ķirbjiem un to sēklām, ceptu sēņu, valriekstu, kazas siera un bekona salāti, kā arī salāti ar kūpinātu lasi, olīvēm, ķiršu tomātiņiem un kaperiem. 

 

Kad bijām jau kārtīgi pabrokastojuši, atcerējāmies, ka ir vēl taču saldie! Arī tie mums nelika vilties - bija gan visiem iemīļotās pankūkas un vafeles, gan arī šokolādes muss (ļoti šokolādīgs), aveņu un rabarberu drumstalkūkas un sarkanvīnā tvaicēti bumbieri, kuri mums īpaši garšoja. 

 

Ap plkst. 12.00 restorāns jau bija pilns tāpēc rezervēju galdiņu savlaicīgi, jo brančs notiek tikai svētdienās vai svētku dienās. Droši ņem līdzi arī mazos ģimenes locekļus, jo arī viņiem būs kur izklaidēties bērnu stūrītī. 

 

 

Svētdienās plkst. 11.00-16.00

Branča cena pieaugušajiem 15 € (iekļauts siltais ēdiens)

Branča cena bērniem no 7 līdz 12 gadu vecumam - 7 €

Iekļauts ūdens un sula neierobežotā daudzumā

 

KONTAKTI:

K|I|D* bar - restaurant

Tērbatas iela 41/43

+371 20268686

http://www.restaurantkid.lv

Facebook lapa šeit

 

 

 

Please reload