MON AMOUR // JĀŅA IELA 14

May 9, 2016

 

Pavisam silts un burrrvīgs māmiņdienas rīts bija arī mums ģimeniskā sajūtā kafejnīcā 'Mon Amour'. Sajūtas nu gluži kā mazā franču kafejnīcā starp šaurajām bruģētajām Vecrīgas ieliņām. Mūs laipni sagaidīja un visu izrādīja saimniece Baiba, kura pati arī gatavo kūkas. Mīlestības šeit noteikti netrūkst nedz nosaukumā, nedz arī atmosfērā un kolektīvā (:

 

Lai gan varētu šķist, ka vēlo brokastu galds ir diez gan mazs, tomēr viss, kas būs atrodams uz galda ir kvalitatīvs un garšām bagāts - salāti, gaļa, zivis, sieri, dārzeņi un, protams, deserts.  Šeit tomēr nevarēs atrast brunch el clasico, proti, te nebūs olas, bekons un kruasāni, bet tomēr šeit tiek cienīti veģetārieši un zivju un siera ēdāji. Arī gaļa ir pieejama gan aukstā veidā, gan arī siltā, piemēram, čilli. Un kā tad franču/latviešu kafejnīcā bez deserta - macaroonu, zefīra, saldā krējuma un zemeņu kūka! Cenā iekļauts ir ūdens. 

 

Mon Amour ne tikai pasniedz garšīgu un kvalitatīvu kafiju kopā ar desertiem, bet arī kūkas, saldumi un uzkodas ir iecienītas līgavu brokastīs un galdiņu klāšanā kaut vai meža vidū. 

 

Pēc mīlestības svinēt mīlestību uz 'Mon Amour'! 

 

Svētdienās plkst. 11.00-16.00

Branča cena pieaugušajiem - 10-12 € atkarībā no piedāvājuma

Branča cena bērniem 4-10 gadu vecumā - 5-6 € atkarībā no piedāvājuma

Kafijas cena - 2,8 €

 

Kontakti:

MON AMOUR

Jāņa iela 14, Vecrīga

+371 29147071

Facebook lapa šeit

 

 

 

Please reload