BRANČOTAVA SPĀRNOS // TĒRBATAS IELA 28

January 30, 2016

 

 

Pirmo reizi kopš šīs vietas atvēršanās paviesojāmies brančotavā "Spārnos". Ļoti patīkams pārsteigums - mūs sagaida foršas un jaukas meitenes ar SKAISTIEM priekšautiem, tas bija pirmais, kas iekrita acīs. Arta sajūsmā "spiedz", jo playlistē skan neviens cits kā 21.gadsimta Frenks Sinatra - Maikls Bublē. Atmosfēra kā vecā stilīgā muižā vai mājā. 

 

Branča galdā bija atrodami diezgan viegli ēdieni. Klasiskās brokastis ar omleti un desiņām, dažādi salāti - pupiņu, cēzara, grieķu, pat rasols (ar cepeti, nevis ar desu), sendviči, plaša gaļas un zivju plate, kas tika atzītas par labu esam, kā arī siera plate, maizes groziņi ar svaigo sieru un mīdijām, marinēti krāsainie kāposti un ļoti garšīga tomātu zupa ar grauzdiņiem. Vēlāk tika atnesti arī fritētas krabju spīles un kalmāru gredzeni, kam brančotāji pie galdiņiem diezgan ātri metās virsū.  Jāsaka gan, ka veģetāriešiem šeit būtu grūti paēst pusdienbrokastis, jo 2/3 no ēdiena ir ar gaļu. 

Desertu pusē uz galda bija atrodami nedaudz augļi, putukrējuma krēmi ar garšām pildīti burciņās, biezpiena pankūkas un šokolādes strūklaka. Mammas, pieturiet savus bērnus. :)

 

Sestdienu un svētdienu brančos uz galda atrodamas vairāk uzkodu tipa ēdieni. Pozitīvi, ka šeit nevarēja pārēsties, kas bieži gadās brančojot, jo ēdiens bija viegls. Branči šeit ir katru dienu - darbdienās ir vairāk siltie ēdieni pusdienotājiem, brīvdienās - vairāk uzkodu tipa ēdieni. 

 

"Spārnos" otrajā stāvā ir restorāna zāle, kurā notika svinības mūsu apmeklējuma laikā, bet fotogrāfijā ir neliels ieskats. Šeit ir pietiekami daudz vietas svinībām Rīgas centrā. Arī branča laikā iespējams pasūtīt ēdienu no ēdienkartes. 

 

NB! Galdiņi noteikti jārezervē, jo visi galdiņi bija aizņemti, brančotava bija pilna. 

 

Pirmdiena - piektdiena

plkst. 10.00-12.00 gardo brokastu ēdienkarte

plkst. 12:00-16:00 pusdienu brunch 10€ vai 1,5€/100g

 

Sestdiena - svētdiena plkst. 11.00-16.00

Brunch cena pieaugušajiem - 12€

Bērniem līdz 5 gadu vecumam – bezmaksas;

Bērniem no 5-10 gadu vecumam  – 6€

 

Kafijas cena (latte) - 2,5€, dubultā - 3,5

 

Brunch cenā iekļauts ūdentiņš, pārējais par atsevišķu samaksu.

 

Kontakti: 

Brančotava "Spārnos"

Tērbatas iela 28, Rīga

+371 22 002 297

 

 

 

 

Please reload