D'VINE BAR VĪNA VAKARIŅAS // ELIZABETES IELA 55, RĪGA

August 14, 2017

 

Esam nolēmuši mūsu blogā atvērt jaunu sadaļu - Cita garšu pieredze. Tas nozīmē, ka šajā sadaļā plānojam reizi pa reizei publicēt arī kādas interesantas vai garšīgas vakariņu vai kādu citu ēdienreižu pieredzes, kas nav saistītas ar vēlajām brokastīm.

 

Kā pirmo no šādām pieredzēm apmeklējā D'vine bāru pašā Rīgas centrā, kas atrodas daļā no Radisson Blu Hotel Latvija. Tieši pēc šīs vietas apmeklējuma arī radās ideja par šādas sadaļas atvēršanu. 

 

Tātad. D'vine bārs aptuveni reizi mēnesī sākot ar šo rudeni sāk piedāvāt internacionālu vīna vakariņu garšu pieredzes par 29 € servējot 3 maltītes - uzkodu, galveno ēdienu un desertu ar katram ēdienam pieskaņotu vīnu, ko pasniedz pats vīnzinis, pietam par to izstāstot stāstu. Mums tika izcils vidusjūras piedāvājums ar jūras ķemmītēm, tunča steiku un safrāna panna cotta. Pilnu ēdienkarti, kas tika servēts skaties pie attēliem, bet katru reizi šis menu mainīsies (!!!) Jāsaka, ka maltītes bija izcilas un par 29 € šāds vakariņu piedāvājums ir jāizmanto par visiem 100%. + vēl ierodoties saņēmām dāviņu - vīna pudelīti, komplimentu no šefa un ekstra vīna glāzi. 

Ēdienkarte pirms vakariņām ir zināma iepriekš un tiek pasniegti tikai tie ēdieni, kas norādīti menu

 

Pēc tik fantastiskām vakariņām un manāmi vieglu reibumu varam apgalvot, ka šī pieredze ir 29€ vērta un ir tā ir jāizmanto! 

p.s. Nākamās vakariņas paredzētas 11.oktobrī Argentīnas noskaņās. Rezervācija pavisam noteikti ir vajadzīga! 

 

Aptuveni reizi mēnesī, par datumiem jāseko līdzi facebook lapā

Cena 29 € 

Kompliments, 3 kārtas un 4 vīna glāzes + neliela dāvaniņa katram viesim

Ēdienkarte zināma iepriekš un tiek pasniegti tikai norādītie ēdieni

Plkst. 19.00-21.00

 

KONTAKTI: 

D'Vine Bar

Elizabetes iela 55, Rīga

+371 67772217

www.dvinebar.lv  

 

 

 

Please reload