MUUSU TERASE // EKSPORTA IELA 1A

October 19, 2017

 

 

Restorāns Muusu 2016.gadā tika atzīts par 5.ekselentāko restorānu Latvijā un šajā gadā tika atvērta Muusu Terase industriālajā Andrejsalā. Šī vieta ir smalka, brīva, nepieradinātāka, ar lielisku skatu uz Andrejostu, toties ar tām pašām restorāna vērtībām, ko šeit iemieso šefpavārs Kaspars Jansons un souschef Juris Latišenoks - mīlestība pret ēdienu un vēlme izcelt Latvijas garšas. 

Šajā oktobrī Muusu Terase uzsāka piedāvāt vēlās brokastis. Brančs nav no lētākajiem, taču ir katra centa vērts, jo katrs ēdiens ir noslīpēts ar restorāna kvalitāti. 

Branča piedāvājumā ietilpst siltie ēdieni (sezonāli gaļas, dārzeņu ēdieni), aukstās uzkodas ar salātu, uzkodu, sieru, svaigas maizes piedāvājumu, personīgi pagatavots siltais brokastu ēdiens (dažādi veidu olas, brokastu putra vai buljons), kā arī, protams, deserti, ūdens un dabīgās sulas - mūsu reizē tās bija cidoniju un smiltsērkšķu. Pilnāku skatu uz brango branča piedāvājumu var apskatīt galerijā. Katrā reizē arī tiek kāds gardums gatavots uz uguns - kāds dzēriens vai zupa. Mūsu reizē tas bija upeņu un kadiķu dzēriens.  Citus siltos dzērienus vajadzēs iegādāties atsevišķi. 

Jāuzteic Muusu Terases komanda, ka bija ļoti laipni pret diviem maziem žiperīgiem komandas bērniem un izturējās ļoti saprotoši, kaut arī atsevišķa bērnu stūrīša šeit pagaidām nav. 

Ņemiet vērā, ka par stāvvietu jānorēķinās 1.5 € stundā. 

Galdiņu noteikti rezervējiet, jo šī vieta ir lieliska! 

 

Svētdienās plkst. 10.30-17.00

Branča cena pieaugušajiem - 19 € 

Bērniem līdz 7 gadu vecumam - bezmaksas

Bērniem 7-12 gadu vecumam - 9 € 

Iekļauts brančs, siltais brokastu ēdiens, ūdens, sula. 

 

KONTAKTI: 

Muusu Terase

Eksporta iela 1a, Rīga

+37126699966

www.muusu.lv

 

 

 

Please reload