LIDO // KRASTA IELA 76

November 14, 2017

 

Tā pavisam godīgi - cik no jums, mīļie lasītāji, esat uzgājuši līdz Lido augšējam stāvam? Mēs tieši vienu reizi. Bet tagad ir iemesls turp doties biežāk - latviešu iecienītājā Krasta ielas Lido, kur tika pabūts šķiet, ka katrā 1.septembrī, pieejams brančs gan sestdienās, gan svētdienās! 

 

Šis brančs noteikti patiks tiem, kam patīk doties uz Lido, kārtīgi paēst, jo brančs šeit sākas tikai plkst. 13.00 un pieejams līdz 16.00, proti, tikai 3 stundas. Tātad, ja esat ilgi gulējuši un jau pienācis pusdienlaiks - dodamies uz Lido restorānu 2.stāvā, kur par izdevīgu summu - 15.70 € var nobaudīt nedaudz citādāka piedāvājuma Lido maltītes!

 

Piedāvājumā ir gan siltie ēdieni ar veģetāru, gaļas un zivs ēdiena izvēli, dienas zupas piedāvājums, gan aukstais galds, kur var veidot pats savus salātus, kā arī desertu un augļu galds ar dažādu veidu kūkām. Branča cenā ir iekļauts arī ūdens, taču kafiju būs jāiegādājas atsevišķi. Īpaši novērtējām cik garšīga bija ķirbju krēmzupa un svaigi pagatavots lasis. 

Šeit restorānā patīkami pārsteidza citādāks interjers un apkalpošanas kvalitāte, jo visu laiku tikām "apčubināti". Neaizmirstiet rezervēt galdiņu, jo, lai gan bijām uz pašu sākumu, daudzi galdiņi bija rezervēti! 

 

Sestdienās un svētdienās plkst. 13.00-16.00

Branča cena pieaugušajiem - 15.70 € 

Bērniem līdz 3 gadu vecumam - bezmaksas

Bērniem 3 - 9 gadu vecumam - 7.85 € 

Iekļauts ūdens

 

KONTAKTI:

LIDO

Krasta iela 76, Rīga

+371 67700000

www.lido.lv

 

 

 

Please reload