RESTORĀNS NIKLĀVS // MĀRSTAĻU IELA1

March 28, 2018

 

 

Restorāns "Niklāvs" atrodas viesnīcas "Radi un draugi" pirmajā stāvā. 

Interesants fakts, ka šo viesnīcu izveidojis Anglijas Daugavas Vanagu fonds. Restorāns atrodas Vecrīgā, ēkā, kur 20. gadsimta sākumā atradusies latviešu modernista gleznotāja Niklāva Strunkes darbnīca. Viņa un citu tā laika ievērojamu latviešu modernistu gleznu reprodukcijas restorāna interjerā dod iespēju viesiem baudīt ne tikai labu ēdienu, bet arī labu mākslu. Līdz ar to restorāns iestājas par latviskām vērtībām un garšām.

 

Brančā ir samērā liela silto ēdienu izvēle - bija pieejamas olas ar bekonu, krāsainas pankūkas, gaļas un zivju ēdieni, gnocchi, svaigi gatavota zupa. Ļoti priecēja, ka siltie ēdieni ir pagatavoti lieliski, mīksti un kvalitatīvi. Aukstajā galda daļā tika pasniegtas dažādas mini uzkodas, salāti, zivju uzkodas, gaļas plate, mini salāti trauciņos, svaigi kruasāni ar iespējām tos pildīt. Arī deserti tika pasniegti kā mini kūciņas (brauniji, napaleoni, biezpiena deserti) un desertu trauciņi, kas ļauj nogaršot daudz un dažādu desertu veidus, kā arī tika pasniegti augļi. Vairāk par ēdienu izvēli skati galerijā! 

 

Katram apmeklētājam tika pasniegts welcome drink, šoreiz tā bija mimosa (dzirkstošais vīns ar apelsīnu sulu) un ir iekļauts ūdens. Kafijas dzērienus nāksies iegādāties atsevišķi. 

Ja ir veiktas rezervācijas un pieteikti vairāki mazākie branča apmeklētāji, restorāns parūpēsies, ka mazie tiek izklaidēti, jo bērnu stūrītis nav.  

 

NB! Rezervē galdiņu Niklāvā līdz ceturtdienai un saņem 2 € atlaidi brančam! 

 

!!! Brančs Niklāvā būs vēl 2 reizes - 8. un 22.aprīlī. Pēc tam dosies vasaras branču pārtraukumā, lai atgrieztos ar vēlajām brokastīm rudenī !!!

 

Katru otro svētdienu līdz 22.aprīlim plkst. 12.00-15.00
Branča cena pieaugušajiem 17 € (Rezervējot galdiņu līdz ceturdienas vakaram 15 €)

Bērniem līdz 6 gadu vecumam bezmaksas
Bērniem 7-12 gadu vecumam - 7.50 €
Iekļauts -  welcome drink un ūdens

Kafijas cena (Latte) - 3 €
Restorāns var uzņemt līdz 56 personām

 

KONTAKTI:

Mārstaļu iela 1, Rīga
Tālr. (+371) 20019156
E-pasts: restorans@draugi.lv
www.restoransniklavs.lv

 

 

 

Please reload