RESTORĀNS ELEVEN // PULKVEŽA BRIEŽA IELA 11

October 24, 2018

 

Reiz kur agrāk atradās restorāns KUK BUK, šobrīd šajā vietā mājo pavisam jauns restorāns ELEVEN un apmeklējām pašu pirmo branču jaunajā ampluā! Protams, šajā vietā daudzi sagaida līdzvērtīgu kvalitāti kāda tā reiz bija iepriekšējā restorānā, tomēr jāsaka, ka šis brančs ir kļuvis pat vēl labāks, ar gardiem un kvalitatīviem ēdieniem! 

 

Šefpavāra Anatolija Bogdanova vadītājā virtuvē tiek pasniegti ļoti plaša vēlo brokastu ēdienkarte. Sākot ar vienkāršām, elgentām un gardām uzkodu platēm, turpinot ar laša tartaru, biezpiena plācenīšiem, brokastu maizēm, plašu svaigo salātu izvēli un tiek pasniegti arī klasiskāki pusdienu ēdieni, piemēram, gaļas iesmiņi un grillēti dārzeņi. Katram apmeklētājam tiek piedāvāts pagatavot omleti ar izvēlētām piedevām. Desertu galds šeit ir ļoti patīkams un piemērots dažādām gaumēm. Teju viss uz branča galda ir pašu gatavots, tai skaitā gardās kūkas, deserti un smalkmaizītes. Mūs ļoti iepriecināja demokrātiskā cena par lielisko ēdienu kvalitāti, kas tiek piedāvāta šajā restorāna! 

 

Mazajiem vēlo brokastu cienītājiem atsevišķa bērnu stūrīša nav, toties viesmīļi parūpēsies, ka tiek piedāvāti zīmuļi un krāsojamie papīri.

 

Šeit pavisam noteikti ir vērts atnākts un rezervē galdiņu jau nākamajai nedēļai!

 

Svētdienās plkst. 12.00-16.00

Branča cena pieaugušajiem - 15,5 € 

Bērniem 7 – 12 gadu vecumam - 8 €  

Līdz 6 gadu vecumam - bezmaksas

Iekļauta katram individuāli pasniegta omlete ar piedevām

Iekļauts ūdens, sulas bez limita + welcome drink glāze prosecco

 

KONTAKTI:

Restorāns Eleven

Pulkveža Brieža iela 11, Rīga

+37127848181

 

 

 

Please reload