RESTORĀNS "ATELPA", JOKER KLUBS // KATRĪNAS IELA 12

March 11, 2019

 

Branči jau sen vairs nav tikai olas, bekons un kruasāni visas dienas garumā. Branču kultūra jau ir kļuvusi par sava veida pieredzi, ko mēdz apvienot ar citām dažādām aktivitātēm. Sporta un atpūtas centrā Joker klubs, atrodas veselīga dzīvesstila restorāns "Atelpa", kurā pasniedz gardus brančus, pirms kuriem var izbaudīt dažāda veida aktivitātes (labāk pirms, jo pēc tam būs pilni vēderi :) ) - spēlēt skovšu,pirtis, doties uz masāžu, saraksts ir garš, tāpēc labāk aplūkojiet Joker kluba mājaslapā plašo atpūtas iespēju piedāvājumu! Pēc šādām aktivitātēm noteikti būs laba apetīte un varēsiet baudīt gardo un veselīgo branču turpat restorānā.

Šī vieta būs arī lieliska, lai apvienotu kādas svinības ar aktīvo atpūtu. 

 

Mūs iepriecināja Atelpas krāsainais brančs (var jau sajust, ka pavasaris ir tepat ap stūri par spīti tam, ka ziema ir atgriezusies), kurā tika pasniegta gan vēlo brokastu klasika, siltie ēdieni, gan arī daudzveidīgs un gards salātu, auksto uzkodu un desertu piedāvājums no sezonas un vietējiem produktiem.

 

!!! Pievērsiet uzmanību, ka brančs notiek gan sestdienās, gan svētdienās, taču vienu reizi divās nedēļās, proti, mainās dienas, līdz ar to sekojiet līdzi vēlo brokastu datumiem šeit - katra mēneša otrajā sestdienā un ceturtajā svētdienā no plkst. 12:00 līdz 16:00. Branča cenā iekļauts ūdens un ekoloģiska ābolu sula, siltos dzērienus jāiegādājas atsevišķi! 

 

Atelpas vēlās brokastis piemērotas arī bērniem - droši ņemiet līdzi arī mazos brančotājus, jo vēlo brokastu laikā notiks radošās darbnīcas bērniem, kamēr vecāki varēs ļauties nesteidzīgam brīvdienu iesākumam. 

Noteikti iesakām rezervēt branču iepriekš!

 

Mēneša otrajā sestdienā un ceturtajā svētdienā no plkst. 12:00 līdz 16:00

Tuvākie branči sestdienā (13.04., 11.05.), svētdienas (24.03.,28.04.,26.05.)

Branča cena pieaugušajiem: 15,50 € 

Bērniem no 7 līdz 12 gadu vecumam 7 € 

Bērniem līdz 6 gadu vecumam – bez maksas

Iekļauts ūdens un ekoloģiska ābolu sula

Brančs piemērots ģimenēm ar bērniem

 

Kontakti:

Restorāns "Atelpa", Joker klubs

Katrīnas iela 12, Rīga

Rezervē, zvanot + 37167099811 vai rakstot atelpa@jokerklubs.lv

www.jokerklubs.lv

 

 

 

Please reload