Search

ĢIMENES RESTORĀNS HERCOGS // ĶĪPSALAS FABRIKA, BALASTA DAMBIS 70Ķīpsalas fabrikas Hercogā branchotaji.lv jau reiz ir viesojušies pirms kāda laika, tomēr tā kā te ir notikušas izmaiņas, šo vietu apciemojām vēlreiz. Ir mainījies brokastu koncepts - no klasiskā branča galda uz individuāli katram viesim pagatavotām a la carte vēlajām brokastīm, kuras tiek pasniegtas no ēdienkartes izvēloties 3 ēdienu maltīti par fiksētu maksu 12 €.

Mēs ļoti priecājamies par katru restorānu un kafejnīcu, kuri uzdrošinās 'izkāpt' no klasiskās branča izpratnes ar lielo galdu un tiecās pretim kvalitatīvākam un videi draudzīgākam vēlo brokastu risinājumam. Proti, ir mazāk ēdiena pārpalikumu un pavārs katru ēdienu pagatavo individuāli, ar tam atbilstošu pasniegšanas veidu un noformējumu, kas nebūt nav mazsvarīgi, ja ir vēlme ieturēt maltīti gaumīgi un skaisti.

Hercogā brokastīs tiek piedāvāti 3 izvēles varianti, kurā iekļauti 3 ēdieni (2 sāļie un saldais ēdiens desertam). Dzērieni būs jāiegādājas atsevišķi. Jāatzīst, ka pagaršojām visas piedāvātās maltītes un tās bija lieliskas, gardas, skaisti pasniegtas un noformētas. Ar 3 ēdieniem vēderi bija pilni, tomēr austeru cienītājiem varētu patikt papildus šis piedāvājums - ņemot kādu no brokastu komplektiem, svaiga austere ar citronu tikai EUR 2.00! Ja tomēr kādam no vēlo brokastu apmeklētajiem brokastis nekārojas, paralēli iespējams pasūtīt jebkuru citu maltīti no ēdienkartes un vērot brīnišķīgu skatu uz Rīgas panorāmu.


Zemāk piedāvātie brokastu varianti:

1.

  • Panko panējumā cepts kamambēra siers ar brūkleņu džemu, balto redīsu un salātu lapām;

  • Omlete ar tīģergarnelēm un spinātu - tomātu salātiem;

  • Beļģu vafeles ar karameļu mērci un plombīra saldējumu

2.

  • Tom Kha zupa ar plūkātu pīles gaļu un erenge sēnēm;

  • Burgers ar anīsa degvīnā un laima sulā viegli marinētu laša tartaru, kaperiem, Little Gem salātiem un bazilika aioli mērci;

  • Čia sēklu deserts ar mango mērci

3.

  • Brušete ar baklažānu ikriem, fetas sieru, bazilika aioli un Little Gem salātu lapām;

  • Olas Benedikta gaumē ar bekonu, ceptu maizi un Holandes mērci;

  • Biezpiena plācenīši ar skābo krējumu un ievārījumu


A la carte brunch sestdienās un svētdienās plkst. 12.00-14.00

Brokastu komplekta cena (iekļauti 3 ēdieni) - 12 €

Kafijas cena - 2,5 € līdz 3,5 €

Bērniem draudzīgs!

Noteikti rezervē galdiņu iepriekš!


KONTAKTI:

Ģimenes restorāns Hercogs Ķīpsalas Fabrikā

Balasta dambis 70, Rīga Tel.: +371 67873804 E-pasts: kipsala@hercogi.lv

www.hercogi.lvRecent Posts

See All