Search

ANNAS DĀRZS // MŪKUSALAS IELA 44

Updated: Nov 12, 2019Šī varētu būt vissiltākā un mājīgākā brančotava, kurā esam bijuši un iespējams jebkad būsim. Ieejot iekšā uzreiz ir sajūtams kamīna patīkamais siltums, kas uzbur patīkamu atmosfēru. Interjers ir vienkāršs, toties acij ļoti patīkams un minimālistisks kopā ar lielajiem, plašajiem logiem, un manā mīļākajā krāsā - pelēkā. Apskatot bildes, sapratīsiet, par ko runāju. :)

Tā kā ieradāmies laicīgi, nemaz nevarējām paredzēt, ka brančs būs pilnībā rezervēts. Pie katra galdiņa mudžēja sarunas, svinēja dzimšanas dienas un satikšanās vai vienkārši brokastoja. Nav nekāds pārsteigums, jo Annas Dārza brančs ir viens no labākajiem pilsētā.

Galdu klāja liela izvēle ar brokastu ēdieniem - ciabatta ar tomātiem, lasi (beidzot arī lašmaizītes!!) un pūdētu desu, tomāti ar mozzarella, dažādi salāti (ļoooti garšīgi), rasols, siera plate, groziņi ar ikriem, svaigi kruasāni un, protams, neiztrūkstošās olas, bekons un karstmaizes, jo Annas Dārzā ir kārtīgs brančs. Jānis (labi, labi, es arī) bija sajūsmā par Annas gatavotajiem eklēriem. Kad bijām jau paēduši, eklēriem vieta atradās bez ierunām. Eklēri jau nebija vienīgais gardums, ko tik ļoti gribējās pagaršot, bija arī burkānu kūka, un izjauktā ābolu kūka krūzītē.

Par brančā iekļauto nācās 5 reizes patiešām pārjautāt - cenā ir brančs, ūdens, 2 siltie dzērieni un vēl svaigā sula? Viss kopā? - Jā!!! Hallelujah, beidzot tik liels piedāvājums par 13 eiro. Jāpiebilst, ka brančs ir tikai svētdienās, taču var gadīties arī slēgtā diena, tāpēc pārliecinies par branča esamību un noteikti rezervē galdiņu! Annas dārzs iesaka to darīt pat 2 nedēļas iepriekš!

Gribam pateikt lielu paldies Annas Dārzam un foršajām meitenēm par mūsu uzņemšanu un es šeit labprāt atgrieztos uz savu dzimšanas dienas rītu. Tiekamies atkal!


Sestdienās un svētdienās plkst. 11.30-14.30

Branča cena pieaugušajiem - 18 € (iekļauts ūdens, 1 siltais dzērieni + svaigi spiesta sula)

Branča cena bērniem no 4 līdz 14 gadu vecumam - 9€


Kontakti:

Annas Dārzs

Mūkusalas iela 44

+371 28822608

Facebook lapa šeit.


Recent Posts

See All