Search

MĀKONIS COCKTAILS & DESIGN // STABU IELA 42

Updated: Jul 9, 2019Vafeles, vafeles un vēlreiz vafales. Un garšīgas vafeles. Saulainais svētdienas rīts mūs aizveda ļoti īsā kājāmgājienā līdz Mākonim. Šajā dienā vienīgais mākonis patiešām bija Mākonis Stabu ielā. Šķiet, ka pavasaris pavisam lēnām tuvojas.

Mākonī ir skaists un vienkāršs dizains, kas saplūst jau atkal ar iecienīto tumši pelēko un krāsainiem dizaina elementiem un stikla galdiem. Ne velti jau pašā nosaukumā ir ietverts dizains, tāpēc no interjera un atmosfēras šeit ir sagaidāms kaut kas labāks par standarta kafejnīcu. Piemēram, lampas kupols bija izveidots no pārstrādātām pudelēm. Atmosfēra un dizains nepievīla.

Uzreiz jāsaka, ka galdiņu rezervācijas netiek pieņemtas. Principā kurš pirmais nāk pēc vafelēm arī sēžas pie galdiņa :)

Labā ziņa - pēc vafelēm pašiem pakaļ jāiet nebūs. Tās uz lielas paplātes (sāļo un saldo) atnesīs tieši klāt. Mākonī ir pieejamas šādas vafeles:

  • ar vēršaci un bekonu;

  • ar BBQ vistu un ananāsiem;

  • ar mocarellas sieru, tomātiem un zaļumu pesto;

  • ar putotu fetas sieru un svaigiem salātiem;

  • ar šokolādes krēmu un banāniem;

  • ar biezpiena krēmu un karamelizētiem riekstiem;

  • ar iebiezināto pienu un augļiem;

  • ar zemesriekstu sviestu un meža ogu ievārījumu.

Vafeles pēc būtības ir neitrālas, kas labi sader kopā ar visām nosauktajām piedevām. Kārtīgi pabrančot varēs arī veģetārieši. Branča cena šķiet ārkārtīgi simboliska - tikai 7 €, lai gan nemaz tik daudz tās vafeles apēst nevar. Uz mājām ripojām. :)

Ēdienkartē atrodama arī sadaļa weekend fun brunch, kur atrodami dažādi Mākoņa bārmeņa sarūpēti kokteiļi, par atsevišķu samaksu, taču ļoti garšīgi (skati vairāk bildes galerijā) un gatavoti no paštaisītām izejvielām. Kā arī kafija, ohh kas par skaistām stikla glāzēm, pasniegta gluži kā kāds dzirkstošs dzēriens (bildes galerijā). Cepums par kafijas kvalitāti.

Sestdienās plkst. 10.00 - 16.00

Svētdienās plkst. 10.00-18.00

Branča cena - 7 €

Kafijas cena (latte) - 3.00/3.80 €

Kontakti:

MĀKONIS COFFEE & DESIGN

Stabu iela 42

+371 29765445

http://makonis.eu

Facebook lapa šeit:

Recent Posts

See All