Search

RESTORĀNS 3 // KALĒJU IELA 3

Updated: Jul 9, 2019Pēc 2 nedēļu bezalgas atvaļinājuma no brančiem, esam atgriezušies ar ieteikumiem, kur doties vēlajās brokastīs Lieldienu brīvdienās. Šoreiz 'Restorāns 3' Kalēju ielā 3, pašā Vecrīgas sirdī, blakus Līvu laukumam, mierīgā šķērsielā, kur nemudž no tūristu pūļiem.

'Restorāns 3' ir īpašs ar to, ka piedāvā bioloģisku ēdienu, gatavotu no bioloģiskām izejvielām, sākot no bioloģiskiem miltiem, līdz pat bioloģiski audzētām zivīm. Arī restorāna koncepts 'dabas garša' vēstī par augstas kvalitātes izejvielu izmantošanu ēdiena pagatavošanā. Šis brančs ir izcils zivju cienītājiem, ko likt uz kārā zoba, jo pārsvarā gaļas vietā lielākoties tiek izmantotas dažādas zivis - lasis, sams, siļķe, anšovi, kūpinātas zivis, garneles . Tāpat arī pieejami dažādi salāti, mērces, svaigi cepta maize, dažādi lauku labumi. Protams, arī svaigi krāsotas olas, lai izkaulētos kopā ar ģimeni vai draugiem. Papildus vēlo brokastu cenā iekļauts arī siltais ēdiens, kas katru nedēļu mainās. Mums trāpījās omlete ar vistas ruleti un benedikta ola ar kale kāpostu un bekonu pasniegta uz grauzdētas maizes. Bērniem (protams, arī pieaugušajiem) ļoti patiks saldumu galds ar lielu izvēli - biezpiena un šokolādes kūciņas, macarooni, dažādi mussi, kā arī augļi un veselīgie cake-popi ar žāvētu augļu pildījumu. Saldumu galdā tiek izmantota tikai Laimas šokolāde, jo ir taču svarīgi gatavot no pašmāju produktiem.

Branča cenā nav iekļauti dzērieni, tie būs jāiegādājas atsevišķi. Ja vēlies izbaudīt kvalitatīvu, bioloģisku un, pats galvenais, vietējo produktu daudzveidību, rezervē galdiņu 'Restorānā 3' un seko jaunumiem Facebook lapā.

Foto un kontakti zemāk.

Svētdienās plkst. 12.00-16.00

Branča cena pieaugušajiem - 19,99 €

Bērniem līdz 5 gadu vecumam bezmaksas

Bērniem no 5 līdz 12 gadu vecumam - 7,99 €

Iekļauts ūdens

Kafijas (latte) cena - 3,20 €


Kontakti:

RESTORĀNS 3

Kalēju iela 3

+371 26660060

http://www.restaurant3.lv/

Facebook lapa šeit.


13,649 views

Recent Posts

See All