Search

LIEPUPES MUIŽA // SALACGRĪVAS NOVADS, LIEPUPEPavasaris nu patiešām ir atnācis. Un pirmo saulaino un silto pavasara dienu, kas reizē iekrita arī Pirmajās Lieldienās pavadījām Liepupes muižā baudot, es pat teiktu, šikāko un autentiskāko branču kādā līdz esam bijuši. Šeit patiešām sajutāmies kā muižā ne tikai lieliskā, senlaicīgā interjera dēļ, bet arī mūs pašus lika pie darba un muižas ķēķī cepām pīrāgus. Personāls ir ļoti draudzīgs un laipns, greznā zāle liek sajusties kā mazam muižkungam, kuru aptekalē un apčubina, lai viss būtu kā nākas.


Ienākot jau priecājāmies par lielo branča galdu, līdz mums teica: "Tas nav viss. Uz muižas virtuvi pēc siltajiem ēdieniem!". Te nu mēs atkal atgriežamies pie muižas tēmas, jo katrs muižkungs būtu nedaudz greizsirdīgs kādus ēdienus šeit pasniedz šefpavārs Jānis Osis. Un kāda šeit ir virtuve, tā vien ir sajūsmas vērta (!!!). Sacepām pīrāgus un likām tos cepties atjaunotajā malkas krāsnī. Jāpiebilst, ka muižu restaurēja 8 gadus un tā nudien šobrīd ir ārkārtīgi grezna. Pats šefs iepazīstināja ar siltajiem ēdieniem, gatavoti uz dzīvas uguns - lasis, pīle, cūkgaļa sīpolu mērcē un dažādas dārzeņu piedevas. Aukstajā galdā neiztrūka dažādi salāti un, protams, olas visdažākajos veidos un Lieldienu pasha, ņemot vērā Lieldienu tematiku.


Vēlo brokastu cena ir virs vidējās branča cenas, bet tas ir absolūti tā vērts. Nenosauktu pat tās par vienkāršām brokastīm, bet gan muižkunga cienīgām pusdienām, kur neiztrūkst nedz dažādu gaļas un dārzeņu ēdieni, salāti un saldie, bet ir arī svaigs gaiss, kas ir būtiski izraujoties no Rīgas steidzīgās atmosfēras. Šeit var baudīt laiskas un lēnas vēlās brokastis, doties pastaigā un tad atgriesties uz kafiju un saldo! Dzērieni branča cenā nav iekļauti.


Liepupes muižā vēlās brokastis nenotiek katru nedēļu. Parasti tās ir svētku reizes vai arī vien dažas reizes mēnesī. Nākamās vēlās brokastis būs iespējams baudīt 17.aprīlī un 1.maijā, tāpēc rezervē savu galdiņu laicīgi un ieplāno garas un svinīgas vēlās brokastis. Neaizmirsti sekot arī jaunumiem par nākamajiem brančiem Liepupes muižas Facebook lapā un mājaslapā.


Branča cena pieaugušajiem - 30 €

Bērniem līdz 4 gadu vecumam bezmaksas

Bērniem no 4-10 gadu vecumam 15 €

Dzērieni branča cenā nav iekļauti


Kontakti:

Liepupes muiža

Salacgrīvas novads, Liepupes pagasts, Liepupes, ceļa galā

+371 27802801

+371 64020268

http://www.liepupesmuiza.lv/

Facebook lapa šeit.
2,551 views

Recent Posts

See All