Search

3 PAVĀRU RESTORĀNS - TAM LABAM BŪS AUGT // JĒKABA KAZARMAS, TORŅA IELA 4Šķiet, ka katru reizi, kad dodamies izzināt vēlo brokastu vietas kļūst arvien labāk. Šoreiz '3 PAVĀRU RESTORĀNS' Jēkaba kazarmās. Pietam, tajā pašā reizē arī svinējām dzimšanas dienu mammai.


Restorānā mūs sagaida laipna apkalpošana, lielas un gaišas telpas, trīskārša lete, kur pa vidu darbojās pavāri, nemitīgi sagatavojot un papildinot brokastu galdu.

Restorānā saimnieko Mārtiņš Sirmais, Ēriks Dreibants un Artūrs Trinkuns, taču vēlo brokastu rītā mūs izklaidēja Konstantīns Jegorovs.


Vēlo brokastu galds vēstīja par dabas garšu arī šajā restorānā, jo tika izmantoti vietējie produkti, svaigi cepta maize tikko no krāsns un kruasāni, trīs krāsu bietes ar kazas sieru, dažādas zivis - sams, siļķes un lasis, karamelizētu fenheļu un čorizo salāti, dažāda gaļas izvēle.

Papildus katram brokastotājam pavārs pagatavo olu pēc izvēles. Arī deserti attaisnoja mūsu cerības - zemeņu muss ar biskvīta gabaliņiem, Rīgas balzāma krēms ar auzu griljāžu, upeņu krēms ar griljāžu, svaigi gatavotas vafeles.


Mums patīk, kad pavārs iesaista ēdiena pagatavošanā ar pašus brokastotājus. Pirmo reizi gatavojām bezē konfektes slāpeklī un ēdām mūsu acu priekšā pagatavotu rabarberu un vaniļas saldējumu sasaldētu ar slāpekli. Tas viss ne tikai izskatījās iespaidīgi, piepildot galdu ar teātra cienīgiem dūmiem, bet arī garšoja fantastiki, liekot nobālēt lielveikalu saldētavās atrodamajiem saldējumiem.


Ne velti šī vieta ierindojas mūsu topa augšgalā, es pat teiktu, ka 1.vietā starp līdz šim apmeklētājām vietām, jo ir vērts pieminēt, ka 2013. un 2014.gadā '3 PAVĀRU RESTORĀNS' ieguva 3.vietu un 2015.gadā 4.vietu Latvijas labāko restorānu topā. Šī vieta noteikti neliks vilties. Neaizmirsti rezervēt galdiņu!


Svētdienās plkst. 11.00-16.00

Branča cena pieaugušajiem - 17.99 €

Branča cena bērniem no 6-12 gadu vecumam - 6.99 €


KONTAKTI:

3 PAVĀRU RESTORĀNS 'TAM LABAM BŪS AUGT'

Jēkaba kazarmas, Torņa iela 4

+371 20370537

http://www.3pavari.lv

Facebook lapa šeit16,219 views

Recent Posts

See All