Search

MĀLPILS MUIŽA // MĀLPILS, PILS IELA 6

Updated: Jul 9, 2019Kamēr šķiet, ka visa Rīga skrēja maratonā un salija slapji, brančotāji devās uz Mālpils muižu ieturēt muižas vēlās brokastis. Pēc tam gan mēs aizgājām pasportot. Ja jau visi, tad visi.

Dodoties uz muižu vēlajās brokastīs jau bija nojauta, ka būs smalki. Un bija arī, viesi sapucējušies, viesmīļi tekalē šurpu-turpu, lai apmeklētājiem nekas netrūktu, skan dzīvā mūzika un rokās jau mums ir Abavas ābolu sidrs. Katru reizi brančam ir cita tematika. Šoreiz tas bija ābeļziedu brančs, līdz ar to laikam arī trāpījās ābolu sidrs. Nākamajā reizē 5.jūnijā tematika būs saistīta ar ceriņziediem.

Jāsaka gan, ka šīs vēlas brokastis derēs arī tiem, kas vēlas kārtīgi pusdienot, jo šeit netrūks arī kārtīgu silto ēdienu, piemēram, zivs, pildīta paprika, pat šasliks un mūsu rītā frikadeļu zupa. Bet tiem, kas vēlas ko vieglāku, galds pilns ar dažādiem salātiem, tai skaitā ar lielopa gaļu, tunci, dažādas zivs uzkodas, ikri, siera uzkodas. No pieredzes ar muižām ir tā, ka šādas virtuves parasti nav piemērotas veģetāru ēdienu cienītājiem. Desertu galds arī, protams, kā tad bez tā. Uz desertu galda dominēja rabarbers - rabarberu krēma desertā un arī rabarberu saldajā plātsmaizē. Klāt bija pieejami arī augļi un svaigi ceptas smalkmaizītes.

Nianse, kas jāņem vērā - galdiņš noteikti ir jārezervē, taču samaksa būs jāveic iepriekš, sazinoties ar restorānu.

Aptuveni 1 reizi mēnesī, jāseko līdzi informācijai par brančiem. Tuvākais brančs 5.jūnijā. Plkst. 12.00-15.00.

Branča cena 24 €

Līdz 5 gadu vecumam bez maksas

Bērniem 2-7 gadu vecumam 5 €

Iekļauts ūdens un welcome drink

KONTAKTI:

Mālpils muiža

Mālpils, Pils iela 6

+371 27843843

http://www.malpilsmuiza.lv

Facebook lapa šeit


Recent Posts

See All