Search

TROMPETE // PELDU IELA 24

Updated: Jul 9, 2019Vēl ne reizi netikām aicināti uz kāda restorāna/kefejnīcas pašu pirmo branču. Taču visam pienāk pirmā reize uz tā mēs nonācām Vecrīgā, kur izbijušā kaljāna bārā tagad mitinās lielisks kulturāli-muzikāls bārs/restorāns, kurā 5 reizes nedēļā skan džeza mūzika.

Šis noteikti būs daudzsološs brančs, jo kvalitāte atsver kvantitāti. Galds ir klāts ar kvalitatīvu brokastu/pusdienu ēdieniem - piemēram, pašceptas kukurūzas un foccacia maizītes, malkas krāsnī cepts brokastu flamišs, debešķīgi ķirbju salāti, šis un tas arī no zivīm, cūkgaļas sautējums, japāņu omlete, desertu galdā bija svaigas banānu pankūkas, supergards mokas braunijs un upeņu uzpūteņa/sāļās karameles un krēma deserts glāzītē. Protams, viss būs atkarīgs no pavāra iedvesmas. Trompetes brančā vienmēr skanēs dzīvā mūzika, ja būs labi laika apstākļi - brančs notiek pagalmā, kur blakus dūmo malkas krāsns un cepas šis un tas brokastu galdam. Branča cena ir īpaši pievilcīga un cenā iekļauta kafija, tēja, ūdens, sula, kas ir ļoti pozitīvi.

Interesanti, ka Trompetē ir tematiskā ēdienkarte. Pirmdienās - picu diena, trešdienās - ribiņu diena, otrdienās - taco&tequila, piektdienās un sestdienās - picas un ribas, sestdienās un svētdienās - burgeru brīvdienas. Burgera dienā pieejams pat ķengura burgers.

Šī noteikti būs daudzsološa vieta!

Svētdienās plkst. 11.00-15.00

Branča cena pieaugušajiem - 10 €

5-18 gadu vecumam - 7 €

Līdz 5 gadu vecumam - bezmaksas

Cenā iekļauts - ūdens, tēja, kafija , sula

KONTAKTI:

Trompete

Peldu iela 24, Rīga

+371 25745299

http://www.trompete.lv/lv/

Facebook lapa šeit

14,501 views

Recent Posts

See All