Search

RADISSON BLU ELIZABETE HOTEL / RESTORĀNS C.U.T. // ELIZABETES IELA 73Sveiciens visiem brančotājiem!

Droši vien bijāt pamanījuši, ka uz kādu ilgāku laiku bijām pazuduši, bet nu esam atgriezušies pēc vasaras sezonas pārtraukuma, lai atklātu jaunu branču sezonu.

Ne tikai mēs atklājām savu sezonu, bet arī restorāns C.U.T. rīkoja Urban Picnic Grand Opening Party, kur laipni tikām ielūgti arī mēs. Šis brančs mūs ļoti patīkami pārsteidza ar savu unikalitāti - mūs sagaidīja ne tikai ēdieni, kuri bija gatavoti pēc SlowFood un SoulFood būtības, bet arī fakts, ka par atmosfēru rūpējās neviens cits kā DJ Toms Grēviņš. Branča nosaukums Urban Picnic lieliski atbilda tā konceptam - pašā Rīgas centrā, viesnīcas iekšpagalmā, kur no visām pusēm ieskauj 7 stāvi, urbānā gaisotnē tika grillēta gaļa un smaržoja pēc garšīgām brokastīm.

Šefpavārs ar komandu bija lieliski pastrādājuši, sagatavojot bagātīgus brokastu galdus - mūsu favorīts bija šefpavāra sagatavots grils ar dažāda veida gaļu, kā vistu, cūkgaļu, ļuļa kebab un pat teļa krūtiņu, un arī falafeliem, ragū un indiešu maizi, uz kuras tika veidots kārtojums ar karamelizētiem sīpoliem, saulē kaltētu tomātu majonēzi un dažāda veida grilētiem dārzeņiem. Arī aukstais galds tika bagātīgi klāts ar dažādiem pīrāgiem, kišu, humusiem, pastēti un dažādiem svaigiem salātiem Klāt tika pasniegta arī silta, tikko cepta rupjmaize. Ja nu dažās vietās šķiet, ka desertu/augļu galds ir mazs, tad nu šeit netrūka nedz augļi, nedz arī dažādas tartes, kā arī visu iecienītās pankūkas. :)

Cenā iekļauti dzērieni pēc pilnas programmas - kafija, tēja, sulas, ūdens, dabīgie dzērieni un katram iekļauts arī vai nu viens kokteilis (mūsu reizē Jameson ar Sprite) vai IPA alus, protams, bērniem nē. :)

Tā kā brančs tiek rīkots terasē, dodieties kamēr vēl var, jo branča sezona būs aktīva, kamēr vien varēs baudīt laiku ārpusē un noteikti pirms tam rezervējiet galdiņu!

Svētdienās, kamēr laikapstākļi atļaus plkst. 12.00-16.00

Iekļauti dzērieni (kafija, tēja, ūdens, sulas) un pēc izvēles 1 kokteilis vai alus

Cena pieaugušajiem 18 €

Bērniem līdz 7 gadu vecumam bezmaksas

Bērniem 7-12 gadu vecumam 9 €

KONTAKTI

Radisson Blu Elizabete Hotel, Restorāns C.U.T., Elizabetes iela 73

+371 27899172

http://www.radisson.com

#rīga #breakfast #brokastis #brunch #food #riga #vēlāsbrokastis #brančš #brančs #kurēstbrokastis

8,605 views

Recent Posts

See All