Search

SPA HOTEL EZERI // SIGULDAS PAGASTS, "EZERI"

Updated: Jul 9, 2019Mums ļoti patīk izbraukt ārpus Rīgas. Un vēl vairāk patīk izbraukt ārpus Rīgas brančā. Un kur vēl labāka vieta kā Sigulda, kur pēc saulainām rudens pusdienbrokastīm doties pastaigā gandrīz zelta rudenī.

Ja vēlies pārliecināties par restorāna kvalitāti, pasūti pīles krūtiņu, jo pēc tās var pateikt, cik labs ir restorāns un ēdiena izcelsme un kvalitāte. Šeit mēs baudījām lielisku pīles krūtiņas salātus, kur burtiski pīle kusa uz mēles. Tad bija skaidrs, ka šis brančs būs labs. Ezeru restorānā šajā reizē darbojās šefpavārs Tomass Godiņš, kur strādā restorānā 'Neiburgs', tomēr ik pa laikam viesojas arī Siguldā. Brančs bija lielisks, sēdējām uz terases, blakus tika grillēta gaļa, kā dārza ballītē, ar lielisku skatu no terases.

Branča uzkodu galds nav liels, tomēr ar kvalitatīvu un acīm simpātisku ēdienu. Dažādi salāti gan ar gaļu, gan ķirbjiem, svaiga pastēte, kartupeļu pankūku uzkoda ar ikriem, pildītas olas, kruasāni. Siltie ēdieni tika pasniegti grillēti uz liesmas - ribiņas un vistas fileja, dažādi dārzeņi un pildīti kartupeļi. Desertu galdu papildināja rupjmaizes kārtojums, bumbieru pīrāgs, panna cotta.

Branča cenā ir iekļauts ūdens, taču kafiju un tēju nāksies iegādāties pašiem. Pieejama arī bērnu istaba ar dažādām aktivitātēm.

Jāpiebilst, ka brančs šeit notiek reti - apmēram reizi mēnesī, tāpēc jārezervē galdiņš laicīgi.

Brančs notiek apmēram reizi mēnesī, seko līdzi sociālajos tīklos plkst. 12.00-15.00, svētdienās/brīvdienās

Cena pieaugušajiem - 15 €

Līdz 3 gadu vecumam - bezmaksas

Bērniem 3-10 gadu vecumam - 7,5 €

Siguldas iedzīvotājiem - 10% atlaide

Kafijas cena - 2,5 €

KONTAKTI:

SPA HOTEL EZERI

Siguldas pagasts, "Ezeri"

+37167973009

http://hotelezeri.lv

6,160 views

Recent Posts

See All