Search

RIGA SUNSET LOUNGE // ANDREJOSTAS IELA 5 - K14


Jau labu laiku Andrejsala ir kļuvusi par šiku restorānu mājvietu, un devāmies uz restorānu Riga Sunset Lounge. Šī bija viena no retajām reizēm, kad vēlējāmies pagaršot visu, tāpēc draudzīgi visā dalījāmies. Arī pēc branča bija sajūta, ka esi paēdis labi un salīdzinoši veselīgi. (Protams, ja neēd tikai no desertu galda :) )


Plašs un gaišs restorāns Andrejsalā katru svētdienu rīko brančus. Šeit noteikti ir ļoti skaisti saulrieta stundās, ne velti to sauc Riga Sunset Lounge.


Branča galdā dominēja dažādu veidu maizītes un burgerīši - gan ar lielisku gaļu, gan arī veģetārās. Tāpat neizpalika pildīti kruasāni un spring-rolls. Papildus uz galda atradās arī dažādi ļoti garšīgi salāti, tā arī siltie ēdieni. Deserti bija pieejami lielā daudzveidībā - no biezpiena plācenīšiem, līdz pat cup-cakes un panna cotta.


Patīkami,ka branča cenās tiek iekļauts arī kāds silts dzēriens un šikākai sajūtai arī glāze prosecco. Toties par bērniem šeit parūpēsies auklīte bērnu stūrītī.Sestdienās un svētdienās, plkst. 12.00-16.00

Cena pieaugušajiem - 20 € Bērniem līdz 6 gadu vecumam - bezmaksas

Bārniem no 7 līdz 12 gadu vecumam - 12 €

Cenā iekļauts - ūdens, morss; kafija vai tēja (viens no siltajiem dzērieniem) un glāze prosecco, mājas sarkanvīna vai baltvīna

KONTAKTI:

Andrejostas iela 5- K14

+371 25727021

www.sunset.lv

27,323 views

Recent Posts

See All