Search

RESTORĀNS KLĪVERSALA // MŪKUSALAS IELA 3, LNB

Updated: Jul 9, 2019Izrādās, ka Latvijas Nacionālajā bibliotēkā ne tikai var 'pabarot' savu galvu ar gudrībām un zināšanām nesaskaitāmajos grāmatu plauktos, bet arī vēderu.

Klīversala branča aprakstā norāda, ka iespējams tas ir populārākais brančs Rīgā. Lai gan par to sākotnēji nebijām dzirdējuši, tomēr uz vietas varēja pārliecināties, ka šajā vietā apmeklētāju netrūkst. Nosauktu pat to par 'tautas rītišķi' (latviskojot 'brokastis kopā ar tautu'), jo cilvēku ir ļoti daudz. Šķiet, ka tuvu pie 100 apmeklētājiem šajā rītā paviesojās Klīversalā, līdz ar to šis brančs piemērots tiem, kam patīk burziņš. Pietam, uz katra otrā galdiņā atradās pa rožu pušķim un šī vieta ir nu ļoti iecienīta svētku svinētājiem.

Ēdiens šajā vietā tiek pasniegts lielos apjomos, un visticamāk, ka šis ir vislielākais branča galds kāds ir redzēts. Tomēr daži ēdieni, lielam pulkam gatavojot, bija overcooked, kas savā ziņā neatbilda branča cenai no personas. Šajā ziņā pavāriem nedaudz vēl jāpacenšās. Tomēr uz galda atradās, šķiet, ka pilnīgi viss, ko var iedomāties, šeit nepietiktu vietas to visu uzskaitīt - ir gan klasiskas brokastis, gan veselas restorāna ēdienkartes menu piedāvājums ar daudziem siltajiem ēdieniem, visa veida gaļām, jūras velšu uzkodām, 'saliec pats savus salātus', daudz uzkodu un desertu.

Cena brančam ir 22 € no personas (20 € rezervējot iepriekš). Cenā ir iekļauts welcome-drink + kafija (diemžēl no lielajiem termosiem, tomēr bārā iespējams pasūtīt par atsevišķu cenu individuāli pagatavotu kafiju), tēja, ūdens,sula. Bērniem diemžēl bezmaksas brančs ir tikai līdz 2 gadu vecumam, tāpēc ģimenēm ar vairākiem bērniem virs 3 gadu vecuma par katru bērnu līdz 12 gadu vecumam jārēķinās 12 € maksu par personu. Toties par bērniem parūpēsies auklīte. Svētdienās plkst. 11.00-16.00 Pieaugušajiem - 22 € (20 € aizpildot rezervācijas formu)

Bērniem līdz 2 gadu vecumam - bezmaksas

Bērniem 3-12 g.v. - 12 €

KONTAKTI:

Restorāns 'Klīversala'

Mūkusalas iela 3, Rīga, LNB

Online rezervācijas forma šeit.

19,841 views

Recent Posts

See All