Search

RAW GARDEN // KR. BARONA IELA 21Pēdējā laikā daudzi runā par vegāniska uztura, tā arī svaigēšanas pozitīvo ietekmi uz veselību, tā arī uz pasaules vidi. Tomēr joprojām pastāv mīti, ka šāda maltīte ir negaršīga, vai garšo pēc 'ziepēm'. Paši esam visēdāji, tomēr savā ikdienas uzturā gatavojam ar vegāniskas maltītas, un ļoti mums garšo vegānie saldumi, tāpēc Raw Garden brančs lieliski kliedē mītu par to, ka no vegānas maltītas nevar paēst. Var, un kā vēl var, pietam absolūti bezgrēka veidā!

Raw Garden ēdiena filozofijas pamatā ir dabīgi un uzturvielām bagāti augu valsts produkti. Netiek lietotas pārtikas piedevas, konservanti, transtaukskābes un cukuru saturoši produkti. Virtuvē tiek izmantotas inovatīvas gatavošanas metodes, kas ļauj maksimāli saglabāt un palielināt produktu uzturvērtību. Restorāna ēdieni un produkti piemēroti arī veģetāriešiem, vegāniem un svaigēdājiem, kā arī cilvēkiem ar glutēna un laktozes nepanesamību.

Brančam ir ļoti draudzīga cena - tikai 12,5 € pieaugušajiem. Uz lielā branča galda pieejami dažādu veidu ēdieni - pārsvarā dārzeņi un salāti dažādās variācijās, ar kvinoju, dažādas mērces un piedevas, kā arī pankūkas. Katram viesim pieejami 2 siltie ēdieni - zupa un otrais. Katru nedēļu branča piedāvājums, protams, atšķirsies. Kā arī pieejami īpaši deserti - smūtija bļoda, kas sastāv no dažādu veidu augļiem, un čia sēklu pudiņi.

Šeit iespējams arī nobaudīt matcha latte un Andrito kafiju ar rīsu, griķu vai kvinojas pieniem. Pēc plkst. 16.00, kad branča galds vairs netiek papildināts, cena ir tikai 6 € (!). Vietas šeit nav daudz, tāpēc noteikti rezervē savu galdiņu jau nākamajās brīvdienās.

Varam apgalvot, ka šis noteikti ir pats veselīgais brančs Rīgā un iespējams arī Latvijā :)

Svētdienās plkst. 11.00-16.00

Branča cena pieaugušajiem - 12,5 €

Bērniem līdz 4 gadu vecumam - bezmaksas

Bērniem 5-9 gadu vecumam - 6 €

Iekļauts ūdens neierobežotā daudzumā

KONTAKTI:

RAW GARDEN

Kr. Barona iela 21 (Rezervācijām +371 26039528)

www.rawgarden.lv

#rīga #breakfast #brokastis #brunch #food #riga #vēlāsbrokastis #brančš #brančs #kurēstbrokastis #svētdienās

9,390 views

Recent Posts

See All