Search

LA KANNA // TĒRBATAS IELA 5

Updated: Aug 28, 2019Ziemassvētku rītā devāmies ciemos uz vienu no pirmajām vietām, kas aizsāka branču ēru Rīgā pirms pieciem ar pusi gadiem - La Kanna. Noteikti var teikt, ka šeit ir meklējami branča pirmsākumi. Ieejot iekšā mūs uzreiz sagaida mājīga atmosfēra, patīkama mūzika un ļoti jauki viesmīļi. Uz sienām bija apskatāmas Zanes Lūses gleznas, kas noķēra mūsu uzmanību.

Uz galda bija atrodams pilnīgi viss, ko vari iedomāties ar vārdu brančs. Svaigi kruasāni, biezpiens, cepts bekons un pats labākais - uz vietas pagatavota super garda omlete tieši tev ar sastāvdaļām, ko pats vari izvēlēties! Tai skaitā arī veģetāru. Bez tā visa bija arī daudz dažādu veidu salāti - pērļu grūbu salāti, svaigu lapu un dārzeņu salāti, ķirbju salāti, u.c., kā arī krāsnī cepti dārzeņi, gaļas plate un siera plate ar iespējams skaistāko noformējumu, kādu bijām redzējuši. :)

Saldajā bija biezpiena kūka, uzpūtenis ar vaniļas krēmu (ļoooti garšīgs), mini kēksiņi ar sniega cepurīti un plānās pankūkas, no kurām nebija iespējams atturēties, pat ja vēders bija jau pilns. Netrūka arī dažādu augļu un, kā jau Ziemassvētkos, bija izceptas arī piparkūkas, kuras dekorējis pats La Kanna kolektīvs.

Tā kā šī ir ļoti iecienīta brokastu vieta, noteikti pirms nākšanas laicīgi norezervējiet sev galdiņu!


Sestdienās un svētdienās 10.00-15.00

Branča cena pieaugušajiem - 14.5€

Bērniem līdz 6 gadiem - bez maksas

Bērniem no 7 līdz 13 gadiem - 7€

Cenā iekļauts ūdens

Latte - 2.8 €

KONTAKTI:

La Kanna

Tērbatas iela 5 (Rezervācijām - 67286867)

http://www.lakanna.lv

Facebook lapa šeit


Recent Posts

See All