Search

VAIRĀK SAULES // KRIŠJĀŅA VALDEMĀRA IELA 112, T/C RIMI VALDEMĀRS

Updated: Jul 9, 2019Svētdienas rītā devāmies uz mums visiem jau labi zināmo Vairāk Saules, bet šoreiz nevis ēst gardās picas un pastas, bet gan uz vēlbrokastīm, kā valodnieki nesen izdomājuši saukt branču.

Šis Vairāk Saules restorāns ir visjaunākais no visiem, tāpēc interjers un atmosfēra bija īpaši patīkama, jo par dizainu šeit ir padomāts. Blakus esošais supermārkets pat neliek par sevi manīt, jo ir kluss un labi izolēts no pārējā tirdzniecības centra.

Piedāvājumā bija galds ar ēdieniem un uzkodām gan gaļas ēdājiem, gan veģitāriešiem. Piedāvājums tiešām bija ļoti liels, nevarējām pat izskaitīt, cik ēdienu bija uz galda. Ir ļoti viegli apmulst no tik liela galda. Toties kur pilsētā var dabūt suši brokastīs? Jā, tieši tā - šeit, Vairāk Saulas restorānā. Suši cienītāji var uzgavilēt! Katram brančotājam iekļauts ir arī siltais - dažādi olu veidi pēc izvēles. Kā arī pieaugušie varēs baudīt glāzi prosecco. Uz galda bija pieejami dažādi deserti, medus kūka el classico, kā arī smūtiji.

Par stāvvietu nav jāuztraucas, par cik Rimi stāvvietā ir tikai bezmaksas stunda. Ieejot iekšā tev piedāvās ievadīt mašīnas numuru planšetē un tava stāvvieta tiks pagarināta uz 2 stundām! Par bērniem arī ir padomāts, jo pieejams bērnu stūrītis ar dažādu veidu nodarbēm bērniem, salikt kādu lego vai zīmēt.

Svētdienās 10.00-14.00 (ja mazliet ilgāk, tad prom nedzen :-) )

Branča cena pieaugušajiem - 15.50€ (ar Vairāk Saules drauga karti 13.95€ * )

Bērniem līdz 7 gadiem - bez maksas

Bērniem no 7 līdz 12 gadiem - 7.5€ (ar Vairāk Saules drauga karti 6.75€ * )

Cenā iekļauts ūdens, morss, pieaugušajiem glāze prosecco + dažādu veidu omlete vai vēršacs pēc izvēles

*drauga kartes cena 4€

KONTAKTI:

Vairāk Saules - t/c Rimi Valdemārs

Krišjāņa Valdemāra iela 112

Rezervācijām - 67311221

http://www.vairaksaules.lv


22,912 views

Recent Posts

See All