Search

RESTORĀNS MŪZA // BAUSKA, SLIMNĪCAS IELA 7

Updated: Jul 9, 2019Starp Mūsu un Mēmeli, pašā Bauskas centrā, blakus autoostai, Rixwell Hotel Bauska pirmajā stāvā, mājo restorāns Mūza. Restorānam jau drīz būs gada jubileja, tāpēc Bauskas iedzīvotājiem tas būs jau labi zināms. Brančotāji šo vietu ievēroja pavisam nesen, toties ar lielu prieku, ka kvalitatīvu kafejnīcu un vēlbrokastu ieradumi izplešas ārpus Rīgas (skat.arī mūsu iepriekšējos ierakstus par vēlajām brokastīm ārpus Rīgas)

Mūs sagaidīja izcila brokastu ēdienkarte. Dažiem Rīgas restorāniem būtu no kā pamācīties no Mūzas. Kā jau kvalitatīvai ēstuvei pieklājas, restorāns pats cep maizi. Varējām izvēlēties trīs veidu pašceptu maizi, ko papildināt ar mazsālītu lasi, grilētu karpu, marinētu siļķi vai paštaisītu humusu. Kā nojaušat, zivis šeit bija ļoti lielā cieņā. Šis bija tematiskais brančs, tomēr katru reizi tas mainās. Bija pieejamas arī mīdijas un panētas reņģes. Patīkami pārsteidza variācija par tēmu "fish&chips" - turziņa ar ceptiem kalmāriem un kraukšķīgiem kartupeļu čipsiem. Ja nu tomēr neesiet par zivīm, arī cita veida izvēles nepietrūks, atskaitot tradicionālo brokastu omleti ar bekonu, jo šī kombinācija bija atrodama uz maizītēm. Saldajā galdā - pankūkas, persiku panna cota, paštaisīts zemesriekstu sviests, un kūkas&kūciņas, tartes&keksiņi. Daudz un bagātīgi. Porcijas nelielas, tamdēļ nogaršot izdausies dažādus saldumus.

Kafijas cienītājiem noteikti patiks, ka šeit ir pieejama speciality coffee, kā piemēram, V60, Chemex, Aeropress.

Jāpiemin, ka brančs šeit notiek tikai apmēram reizi mēnesī, līdz ar to uzmanīgi jāseko līdzi sociālajos tīklos un noteikti jārezervē galdiņš!

Reizi mēnesī svētdienā 11.00-16.00

Branča cena pieaugušajiem - 13€

Bērniem līdz 7 gadiem - bez maksas

Bērniem no 7 līdz 12 gadiem - 7€

Cenā iekļauts ūdens ar augļiem

Latte - 2,3€

KONTAKTI:

Restorāns Mūza

Slimnīcas iela 7, Bauska (viesnīcā Rixwell Hotel Bauska)

Rezervācijām - +371 29999272

Facebook lapa šeit

Instagram @restoransmuza


Recent Posts

See All