Search

SKYLINE BAR // RADISSON BLU LATVIJA, ELIZABETES IELA 55

Updated: Sep 8, 2020Brančs uz nenoteiktu laiku šobrīd ir atcelts!


Par šo vietu, atklāti sakot, bijām ļoti pārsteigti. Jau pirmais, kas uzreiz iekrita acīs - šeit pavisam noteikti ir pats labākais skats uz Rīgas panorāmu, pietam ar lielisku branču. Vieta šeit ir plaša ar vēl plašāku gardu vēlo brokastu piedāvājumu ikviena gaumei un sirds patikai. To arī parādīs foto galerija. :) Ja citos lielos brančos esam vīlušies kvalitātē, tad šeit tā noteikti nebija, jo branča apjomīgais piedāvājums nekādā veidā neietekmēja tā kvalitāti. Lielisku pavāru komanda par to ir parūpējusies.

Jau pašā sākumā tiek sagādāts welcome drink - dzirkstošais vīns ar ābolu sulu. Branča piedāvājumā ir salātu bārs, kurā pavārs saliks tieši tādus salātus kādus vēlies Tu, ar ļoti dažādām piedevu izvēlēm, tai skaitā Cēzara salātus. Viena no mūsu mīļakajām lietām bija silts, milzīgs kamabēra siera ritulis, no kura katram tika nogriezts pa garšīgam gabalam. Pavāri arī sadalīja cepeti un palīdzēja sakomplektēt silto brokastu šķīvi.

Pie desertu galda pat nezinājām, kur likties. Kur vēl jums būs liels trauks ar macarons, creme brule un mega daudz cupcakes. Šis brančs patiešām ir izgriezis pogas daudziem Rīgas brančiem. Jā, tas nav no tiem lētākajiem, bet cena pret kvalitāti ir tiešām tā vērta.

Kafija un ūdens šajā brančā pieejama bez ierobežojuma. Par bērnu izklaidi parūpēsies animators un par pieaugušo labsajūtu gādās mūziķi.

Katru svētdienu plkst. 11.30 - 15.00

Branča cena pieaugušajiem 29 €

Bērniem līdz 7 gadu vecumam - bezmaksas

Bērniem 7-14 gadu vecumama - 10 €

Cenā iekļauta bezlimita kafija, ūdens, sulas, welcome drink

Pieejams bērnu animators, dzīvā mūzika

Vēlams veikt rezervāciju

KONTAKTI:

SKYLINE BAR // RADISSON BLU LATVIJA 26.stāvā

Elizabetes iela 55, Rīga

+371 67772288

http://www.skylinebar.lv

#brunchinriga #breakfastinriga #brančš #vēlāsbrokastis #riga #food #brokastis #brunch #rīga #svētdienās

18,774 views

Recent Posts

See All