Search

STORANO // BRĪVĪBAS GATVE 201

Updated: Mar 12, 2020Restorāns - picērija Storano atšķiras no citiem brančiem, jo tas atrodas universālveikala Elkor Plaza telpās un brančā ir pieejamas picas. Šķiet, ka līdz šim vēl tādā nebija nācies būt. Stāvvietu katrā ziņā šeit nekad nepietrūks un to var apvienot ar izbraucienu pēc nepieciešamajām precēm uz veikalu. Stāvvieta 2h klientiem pieejama bez maksas, ko pie viesmīļiem var pagarināt līdz pat 5h. Brančs pieejams katru svētdienu. Galds klāts bagātīgi, pieejami burgeri un picas, dažādi salāti, uzkodas, kruasāni, dažādi siltie ēdieni, arī zupa. Brančs vairāk bāzēts ir gaļas ēdienu izvēlē, līdz ar to veģetāriešiem varētu būt pagrūtāk. Protams, bija pieejami arī daudz un dažādi deserti. Mūsu mīļākais šajā reizē šķiet, ka bija uzpūtenis, klasika! :)

Ļoti žēl, ka nav iekļauts ūdens branča piedāvājumā, tomēr kafijas cena ir pieklājīga - tikai 2,2 € par lielo caffe latte.

Galdiņus gan noteikti ir jārezervē iepriekš, jo kad mēs to apmeklējām, viss bija aizņemts vai jau rezervēts un to ir vēlams darīts līdz piektdienas plkst. 21.00.

Svētdienās plkst. 10:00 – 14:00

Branča cena pieaugušajiem – 17 €*

Bērniem no 7 līdz 12 gadu vecumam - 8 €*

Bērniem līdz 7 gadu vecumam - bez maksas

Nav iekļauti dzērieni, kas ir ļoti žēl!

Ar ELKOR klienta karti saņemsiet 15% atlaidi!

KONTAKTI:

RESTORĀNS - PICĒRIJA STORANO

u/v ELKOR PLAZA

Brīvības gatvē 201, Rīgā

Rezervācija pa tālr.+371 20040769

www.storano.lv


7,348 views

Recent Posts

See All