Search

VALMIERMUIŽAS ALUS VĒSTNIECĪBA RĪGĀ // A.BRIĀNA IELA 9A


Valmiermuižas alus vēstniecībā Rīgā, mūsuprāt, ir iespējams latviskākās garšas brančs līdz šim kādā esam bijuši. Caurum-cauri Latvijas zemes garšas, ar pavisam nelieliem 5 % izņēmumiem, ko vienkārši Latvijā iegūt nevar.

Brančs ir a la carte, kas nozīmē, ka no uzkodu, pamatēdienu, un desertu piedāvājumiem, katram būs jāizvēlas savs sets no ēdienkartes, kas, mūsuprāt, ir lieliski, jo, pirmkārt, mazāka iespēja ir 'pārēsties', kas brančā ir diez gan viegli izdarāms. Otrkārt, var vairāk baudīt. Un, ja ir 2+ cilvēki, tad visu var 'šērot' jeb dalīties, tā pagaršojot pilnīgi visu, kā mūsu gadījumā, kad devāmies četratā. Tādā veidā bijām ļoti labi paēduši un patiešām izbaudījuši visu. Galerijā ir arī iemūžināta ēdienkarte, kas bija pieejams uz vietas, tomēr paturiet prātā, ka branča ēdienkarte visu laiku mainās (!!!), kas nozīmē, ka šeit pavisam noteikti piedāvājums atšķiras un neistājas rutīna! Ēdienkarte veidota tā, lai paēst varētu kā visēdājs, tā arī veģetārieties! Ēdienkartē ir novērojama sezonalitāte, līdz ar to tā balstīsies vienmēr tajos produktos, kas attiecīgajā brīdī ir piedāvājumā!

Pārsteidzošākais no ēdieniem pavisam noteikti bija ravioli ar asiņainās Māras mērci (advancētā Bloody Mary) jebšu mērce, kurai piešauts asumiņš ar akmeņlauža mārrutku kandžu. Katru no ēdieniem nenosauksim, jo tie visi bija lieliski un ēdienkarte ir redzama, bet varam apgalvot pavisam noteikti, ka šī ir jauna latiņa a la carte brančiem un tiem vispār pēc būtības! Visi ēdieni bija lieliski, kvalitatīvi, baudāmi un garšīgi - gan ar gaļu, zivīm, olām, salātiem un desertiem - viss kas brančā pieklājas būt! Milzīgs paldies izcilajam šefpavāram Uģim Veitam, kas saimnieko Valmiermuižas vēstniecībā!

Katram arī tiek iekļauts dzēriens, piemēram, Valmiermuižas alus vai kāds no gardajiem Gardu muti zelteriem. Pieejama ir arī Andrito grauzdētā kafija! Brančs notiek tikai reizi 2 nedēļās svētdienās plkst. 12.00-16.00

Branča cena pieaugušajiem - 12 eiro

Papildus izvēle - 3,5 eiro

Iekļauts - uzkoda, pamatēdiens, deserts, dzēriens Galdiņi obligāti jārezervē, šī vieta būs pieprasīta!

KONTAKTI:

Valmiermuižas alus vēstniecība Rīgā

A.Briāna iela 9a, Rīga

Rezervācijām +371 28656111 www.valmiermuiza.lv