Search

Resto "Terase" pie Ķīšezera // Roberta Feldmaņa iela 11

Updated: Jul 9, 2019Ziemas periods viennozīmīgi ir branču laiks - kārtīgi izgulēties nu pēc tam doties kārtīgi paēst vēlās brokastis. Šoreiz devāmies uz Mežaparka pusi, kur Ķīšezera krastā, līdzās ziemas "bļitkotājiem" vai vasaras vindsērferiem, var baudīt branču, mazā, bet mājīgā vietā. Vasarā gan šeit ir pieejama arī liela terase, kas vietu palielina trīs reizes. Mežaparka pusē nav daudz vietu, kur doties brančā, tāpēc šī vieta ļoti pieprasīta.

Pirmkārt, jau šajā vietā ir ļoti pievilcīga cena, kas parasti interesē ļoti daudzus mūsu lasītājus, ar iekļautiem dzērieniem, tai skaitā tēju un melnu kafiju ar pienu. Tiem, kam kārosies espresso vai cits kafijas dzeriens, tos var iegādāties atsevišķi. Ir pieejamas bērnu stūrītis, kur uz sienām ir ļauts zīmēt. :)

Brančā pieejami dažādi siltie ēdieni, gaļas izvēle, siltas pankūkas, salāti kā zaļie, tā arī tradicionālāki pupiņu un gaļas. Dažādas uzkodas, pildītas brokastu oliņas, karsti sīpolu gredzeni (jā, šis gadās reti, jo parasti tie pasniegti jau atdzisuši). Bija arī pieejamas zupas ar ko sasildīties - zivju un vistas buljona zupa. Desertu galdā tika pasniegtas mini kūciņas, auzu pārslu deserti un smūtiji. Protams, vasaras sezonā šis piedāvājums noteikti atšķiras sezonālo produktu dēļ. Paldies Terases komandai - saimniekam Mairim Antānam un pavāru komandai - Tomam Freimanim, Mārtiņam Strautam un Vilim Bazonam.

Brančs ir ļoti pieprasīts, tāpēc jārezervē laicīgi!

Svētdienās plkst. 12.00-16.00

Branča cena pieaugušajiem - 12,5 €

Bērniem līdz 5 gadu vecumam - bezmaksas

Bērniem 5-10 gadu vecumam - 7 €

Iekļauts, ūdens, tēja, melna kafija neierobežoti

Cafe Latte - 2,5 €

Pieejams bērnu stūrītis

KONTAKTI:

Resto "Terase" pie Ķīšezera

Roberta Feldmaņa iela 11, Rīga

Tel. rezervācijām +37122337744

Facebook lapa šeit

15,475 views

Recent Posts

See All