Search

RESTORĀNS OSTA // MATROŽU IELA 15

Updated: Jul 9, 2019Restorāns Osta atrodas turpat, kur reiz atradās restorāns Ostas skati. Svaigi uzfrišinātās telpās, gaišu, industriāli pelēcīgā interjerā ar daudz logiem. Katra ēdiena blogera sapnis!

Katru otro svētdienas rītu Ostā tiek pasniegtas vēlās brokastis dzīvās mūzikas pavadījumā. Kā raksta pats restorāns - lieliskas garšas, smaržas un skaņas mūžam mainīgās Daugavas krastā. Un patiešām, brančs šeit ir ļoti gards, smalks, kvalitatīvs un mūzika mūsu reizē arī ļoti piemērota nesteidzīgām brokastīm džeza noskaņās ar Tomu Kursīti un Rihardu Lībieti.

Branča menu ir eleganti pasniegta brokastu klasika - ir siltās omletes/olu ēdieni un uzkodas, bekons, netrūkst svaigi gatavota maize, dažādas mazās uzkodas, un dažādi salāti. Prieks, ka Ostas restorāna branča ēdienkartē ir iekļauti arī vairāki zivju ēdieni, jo Ostai taču piestāv, kā tad bez zivīm! Desertu piedāvājums šeit ir pieticīgs, taču ne vienmēr arī ir vajadzīgas 10 kūkas. Šoreiz mūs lutināja ar svaigi ceptām vafelēm, augļiem, pankūkām un gaisīgu putukrējumu.

Katram branča apmeklētājam tiek pasniegta glāze prosecco un ir iekļauts ūdens un svaigas limonādes. Kafiju nāksies iegādāties atsevišķi. Bērnu stūrīša šeit nav, bet mūsu apmeklējuma laikā šeit bija vairākas ģimenes ar bērniem, kuri mācēja prātīgi arī sēdēt pie galda un brokastot kopā ar savām ģimenēm! :)

Galdiņš ir noteikti jārezervē, jo šeit ir forši un brančs ir pieprasīts!

Katru otro svētdienu plkst. 11:00 - 15:00

Branča cena pieaugušajiem 17 € Bērniem līdz 10 gadu vecumam 9 €

Šoreiz nav noteikts konkrēts vecums, kurā ir bezmaksas brančs bērniem

Iekļauts - glāze prosecco, ūdens, limonādes.

KONTAKTI:

Matrožu iela 15, Rīga

Tālrunis galdiņa rezervācijai +371 20009045

Facebook lapa šeit


16,376 views

Recent Posts

See All