Search

VECPUISIS // LEONA PAEGLES IELA 10, VALMIERA

Updated: Jul 9, 2019Aukstākajā svētdienā kāda pēdējā laikā bijusi, devāmies uz Vidzemes pusi, lai nedaudz izrautos no ierastās galvaspilsētas rutīnas un dotos pēc svaigāka gaisa, saules, aukstuma un lieliska branča Valmierā. Brančs Valmierā vienmēr būs lieliska ideja, jo pēc kārtīgas paēšanas ir vairākas iespējas, kur pastaigāties un kārtīgi izkustēties.

Pats restorāns "Vecpuisis" atrodas Valmieras koncertzālē, un ja paveicas, tad pēc brokastošanas var iet klausīties kādu koncertu. Restorānam ir patīkami iekārtots interjers kā arī ļoti skaista veranda, kura vasaras siltajā sezonā ir lieliska vieta, kur brokastos, vai baudīt maltīti jebkurā citā ēdienreizē.

No ēdieniem šeit varējām baudīt dažādus salātus, ierasto omleti, dažādas gaļas un zivju ēdienus, zupu, saldumu galdu ar uzpūteni un vafēlēm. Katru ēdienu gan neuzskaitīsim, jo bilžu galerija runās pati par sevi! Katram apmeklētājam tiek pasniegts arī siltais ziemas dzēriens ziemas sezonā, vasarā tas ir kas atspirdzinošs. Brančam ir ļoti demokrātiska un pieņemama cena - tikai 12 €, ar iekļautu ūdeni neierobežotā daudzumā. Kafijas un tējas dzērieni būs jāiegādājas atsevišķi. Mazajiem apmeklētājiem pieejams bērnu stūrītis.

Jāpiebilst, ka brančs notiek tikai 1 reizi mēnesī, līdz ar to, šī vieta ir ļoti pieprasīta un galdiņi ir noteikti jārezervē! Seko līdzi Vecpuiša facebook lapai, lai nepalaistu garām tuvākos brančus! Tuvākie datumi - 25.marts un 29.aprīlis!

Svētdienās reizi mēnesī plkst. 11.00-16.00 Branča cena pieaugušajiem 12 € Bērniem līdz 6 gadu vecumam bezmaksas Bērniem 6-12 gadu vecumam - 6€ Iekļauts ūdens un atkarībā no gadalaika - siltais ziemas vai atspirdzinošs dzēriens Pieejams bērnu stūrītis Restorāns var uzņemt līdz 60 personām ziemas periodā un vasarā līdz pat 100 personām

KONTAKTI:

Restorāns "Vecpuisis" / Koncertzāle "Valmiera"

Leona Paegles iela 10, Valmiera

+371 26110026

www.vecpuisis.lv


2,217 views

Recent Posts

See All