Search

RESTORĀNS ČARLSTONS // BLAUMAŅA IELA 38/40

Updated: Mar 6, 2020Uz šo vietu vēlējāmies atnākt jau sen. Ne velti Čarlstons ir viens no branču vecmeistariem Latvijā, branča aizsākumi šeit mekējami pirms 4 gadiem.

Branča galds ir bagātīgs, izsmalcināts ar lieliskas kvalitātes ēdieniem. Īpaši vēlamies izcelt perfekti pagatavotās ribiņas un lasi. Pirms tam lieliskas ribiņas baudījām restorānā Ribs’n’rock, bet diemžēl šī vieta ir slēgta. Tāpēc oficiāli varam teikt, ka šeit pavisam noteikti var atrast labākās ribiņas pilsētās, kas iekļautas vēlajās brokastīs. Branča galdā bija atrodami daudz dažādi salāti, zaļumi, uzkodas, mīdijas, biezpiens un dārzeņi, un jau pieminētie gaļas ēdieni. Čarlstonam ir arī pašiem sava dūmotava, līdz ar to gaļas un zivju ēdieni tiek pagatavoti izcili. Čarlstona nosaukums jau vēsta, ka tas ir BBQ restorāns, kas arī patiešām atbilst. Katram branča apmeklētājam ir iekļauts siltais brokastu ēdiens pēc izvēles - omlete, vēršacs, olu kultenis vai vārīta ola.

Gardumu galds ir klāts ir dažādām kūkām, tai skaitā siera kūku, kas lieliski noslēdza maltīti. Pasniegtas tika arī pankūkas, kruasāni, brokastu pārslas mazākajiem, mango panna cotta.

Dzērieni un ūdens diemžēl šeit gan nav iekļauti, tomēr tiem tiek piešķirta atlaide. Ūdens 1.9 €, svaigi spiesta sula 3.5 €, kafijas 2.-2.9 €, visiem dzirkstošajiem vīniem un alum - 20% atlaide.

Šeit ir lieliski padomāts arī par mazākajiem vēlo brokastu apmeklētājiem. Ir pieejama liela bērnistaba ar auklīti, kura izklaidēs mazos. Bērniem ir iespēja cept pašiem savus gardumus.

Sestdienās un svētdienās plkst. 11.00-15.00

Branča cena pieaugušajiem 18,5 €

Bērniem līdz 6 gadu vecumam bezmaksas

Bērniem 7-12 gadu vecumam - 9,25 €

Iekļauts 1 siltais brokastu ēdiens

Dzērieni nav iekļauti, bet tiem ir atlaide branča apmeklētājiem

Pieejams bērnu stūrītis ar auklīti

Noteikti jāveic rezervācija

KONTAKTI:

Restorāns Čarlstons

Blaumaņa iela 38/40, Rīga

http://www.charlestons.lv

+371 67770573

Recent Posts

See All