Search

BROKASTIS 24/7 GASTROBĀRS T73 // TĒRBATAS IELAS 73Beidzot brančotāji ir paviesojušies vietā, kur brokastis var baudīt 24h diennaktī 7 dienas nedēļā! Tieši tā - jebkurā diennakts laikā, agrā rīta stundā, pusdienās, vakariņās vai nakts stundā Gastrobārā T73 ir pieejamas brokastis. Šis gan nebūs branča tipa pasākums, ēdieni pasūtāmi no ēdienkartes, tomēr domājam, ka par šādu vietu ir jāuzzina visiem tiem, kam brokastis ir svarīgākā dienas ēdienreize, īpaši kārtīgiem branchotaji.lv bloga lasītājiem!

Gastrobāra darba laiks ir 24/7. No plkst. 7.00 rītā lidz 23.00 vakarā ir pieejama dienas ēdienkarte, un no 23.00 līdz 7.00 rītā ir nakts ēdienkarte. Tās atšķiras tikai pavisam nedaudz, tomēr galvenie brokastu ēdieni saglabājas. Skaties pirmo fotogrāfiju ar menu.

Pieejamas klasiskas brokastis - auzu pārslu putra un omletes, olu ēdieni ar visdažādākajām piedevām.

No starptautiskās ēdienkartes izceļas Omlete T73, angļu brokastis, afrikāņu brokastis, kartupeļu pankūkas. Jāpiemin, ka visi ēdieni ir pasūtāmi ar piedevām, kā veģetārās versijās, tā arī ar gaļu.

Izmēģinājām arī plānās pankūkas, un biezpiena plācenīšus. Plācenīši gatavoti no tīra biezpiena ar manna putraimiem, un jāsaka, ka tie bijuši gardākie biezpiena plācenīši! Ja jums kādreiz nakts vidū kārojās pufīgi, biezi biezpiena plācenīši, raitā solī uz T73! Pieejamas ir arī burkānu un cukīni pankūkas. Brokastu ēdienkarte noslēdzas ar Halloumi siera turku zirņu pankūkām, pitas maizi ar piedevām un frittatu. Šī ēdienkarte ir ļoti bagātīga un visu vienā reizē pat nevar izmēģināt.

Gastrobārs T73 piedāvā brokastis dažādām gaumēm un ēdienkartē ir pieejamas gan cieti vārītās olas, gan arī olas ar cietu olbaltumu un puscietu dzeltenumu. Galvenais ir jautāt pēc sev tīkama veida!

Gastrobārā pasniedz, protams, ne tikai brokastis 24/7, bet arī visu pārējo ēdienkarti. Uzsvars uz brokastīm, jo esam taču brančotāji, arī naktīs! :)

Katru dienu 00-24

Brokastu ēdieni no ēdienkartes

Cenu kategorija 5-9 €

KONTAKTI:

Gastrobārs T73

Tērbatas iela 73, Rīga

+371 67737373

t73.lv

#breakfastinriga #riga #sestdienās #svētdienās #svētkureizes #brunchinriga #rīga

14,966 views

Recent Posts

See All