Search

RESTORĀNS NIKLĀVS // MĀRSTAĻU IELA1

Updated: Oct 18, 2019Restorāns "Niklāvs" atrodas viesnīcas "Radi un draugi" pirmajā stāvā.

Interesants fakts, ka šo viesnīcu izveidojis Anglijas Daugavas Vanagu fonds. Restorāns atrodas Vecrīgā, ēkā, kur 20. gadsimta sākumā atradusies latviešu modernista gleznotāja Niklāva Strunkes darbnīca. Viņa un citu tā laika ievērojamu latviešu modernistu gleznu reprodukcijas restorāna interjerā dod iespēju viesiem baudīt ne tikai labu ēdienu, bet arī labu mākslu. Līdz ar to restorāns iestājas par latviskām vērtībām un garšām.

Brančā ir samērā liela silto ēdienu izvēle - bija pieejamas olas ar bekonu, krāsainas pankūkas, gaļas un zivju ēdieni, gnocchi, svaigi gatavota zupa. Ļoti priecēja, ka siltie ēdieni ir pagatavoti lieliski, mīksti un kvalitatīvi. Aukstajā galda daļā tika pasniegtas dažādas mini uzkodas, salāti, zivju uzkodas, gaļas plate, mini salāti trauciņos, svaigi kruasāni ar iespējām tos pildīt. Arī deserti tika pasniegti kā mini kūciņas (brauniji, napaleoni, biezpiena deserti) un desertu trauciņi, kas ļauj nogaršot daudz un dažādu desertu veidus, kā arī tika pasniegti augļi. Vairāk par ēdienu izvēli skati galerijā!

Katram apmeklētājam tika pasniegts welcome drink, šoreiz tā bija mimosa (dzirkstošais vīns ar apelsīnu sulu) un ir iekļauts ūdens. Kafijas dzērienus nāksies iegādāties atsevišķi.

Ja ir veiktas rezervācijas un pieteikti vairāki mazākie branča apmeklētāji, restorāns parūpēsies, ka mazie tiek izklaidēti, jo bērnu stūrītis nav.

Jaunie branča laiki rudenī - 20.oktobris, 3. un 17. novembris, 1.,8.,15.,22.decembris!

Katru otro svētdienu plkst. 12.30-15.00 Branča cena pieaugušajiem 19 € (rezervējot galdiņu līdz ceturtdienai saņem 2 € atlaidi! )

Bērniem līdz 6 gadu vecumam bezmaksas Bērniem 7-12 gadu vecumam - 9.50 € Iekļauts ūdens

Kafijas cena (Latte) - 3 € Restorāns var uzņemt līdz 56 personām

KONTAKTI:

Mārstaļu iela 1, Rīga Tālr. (+371) 20019156 E-pasts: restorans@draugi.lv www.restoransniklavs.lv

8,263 views

Recent Posts

See All