Search

SKYLINE BAR // RADISSON BLU LATVIJA 26.STĀVĀ, ELIZABETES IELA 55

Updated: Sep 8, 2020Brančs uz nenoteiktu laiku šobrīd ir atcelts!


Par cik Skyline Bar tika iebalsots kā branchotaji.lv bloga lasītāju topa 1.vietā, nolēmām uz šo vietu doties vēlreiz, gandrīz gadu pēc mūsu pirmā apmeklējuma. Šis un tas ir mainījies, tomēr galvenās vērtības, kas šo vietu izceļ nav mainījušās. Tas pats lieliskais skats uz Rīgas panorāmu, apkalpošana, lieliski pavāri, bērnu izklaides un dzīvā mūzika ieskicē šīs branča vietas vērtības. Šī pavisam noteikti ir viena no labākajām vietām, kur doties randiņā vai svinēt svētkus vai vienkārši svinēt dzīvi. 

Katram branča apmeklētajam tiek sagatavots welcome drink, kas parasti ir, kas dzirkstošs. Pieejams ūdens, sulas un kafijas neierobežotā daudzumā. Pēdējā laikā saņemam jautājumus par to, kur var doties ar bērniem - šeit pavisam noteikti var, jo ir animators, kas izklaidēs bērnus un paralēli spēlē dzīvā mūzika. 

Branča ēdienu piedāvājums ir diez gan brangs - cepetis, olas, bekons, zupa, dažādi salāti jau gatavoti trauciņos, kā arī iespēja pašam tos salikt savus salātus, īpaši jau Cēzara salātus, kā arī ir pieejamas citas aukstās uzkodas. Tāpat arī deserti bija brangā izvēlē - sākot no pankūkām un vafelēm ar pašgatavotām mērcēm, līdz cupcakes, desertiem trauciņos un augļiem. 

Jā, tas joprojām ir dārgs brančs, bet cena pret kvalitāti, skatu, bērnu izklaidi un mūziku ir tiešām tā vērta. 

Vai tu jau paviesojies Skyline?

Katru svētdienu plkst. 11.30 - 15.00

Branča cena pieaugušajiem 29 € 

Bērniem līdz 7 gadu vecumam - bezmaksas

Bērniem 7-12 gadu vecumama - 14 € 

Cenā iekļauta bezlimita kafija, ūdens, sulas, welcome drink

Pieejams bērnu animators, dzīvā mūzika

Vēlams veikt rezervāciju

KONTAKTI: 

SKYLINE BAR // RADISSON BLU LATVIJA 26.stāvā

Elizabetes iela 55, Rīga

+371 67772288

http://www.skylinebar.lv


18,515 views

Recent Posts

See All