Search

AUTENTIKA // BRUŅINIEKU IELA 2

Updated: Jul 9, 2019Rīgas centrā ir iemājojusies vieta gan kultūras un mākslas, gan ēdiena baudītājiem - Autentika. Pavisam nesen šeit tiek piedāvāts arī brīvdienu brančs, kuru mēs devāmies nobaudīt. Kaut arī iepriekš bijām dzirdējuši par šo vietu, iepriekš nebijām šeit bijuši, un tikām ļoti patīkami pārsteigti - Autentika patiešām ir vieta, kurā var aizbēgt no pilsētas drūzmas un pabaudīt dzīvi.

Lai gan brančs šeit ir pieejams tikai pāris mēnešus, ēdienu klāsts un kvalitāte mūs patīkami pārsteidza. Šī vieta noteikti ir viena no retajām vietām, kur bija pieejams svaigs lasis, nevis kūpināts vai kā citādāk pasniegts. Arī burgerveidīgās veģetārās maizītes bija patīkami gardas. Bija pieejami vairāki salāti, mazās uzkodas, dažādā veidā pagatavotas olas, desiņas, bekons, pankūkas. Desertu galdā arī bija pieejami dažāda izvēle, tai skaitā kūka, vafeles un deserti trauciņos, kā arī augļi.

Autentika ir ļoti iecienīta un jau iemantojusi atzinību ārzemju viesu vidū, un arī mums pašiem vajadzētu šo vietu novērtēt. Autentika noteikti atšķiras ar to, ka studentiem tiek piedāvāta atlaide - brančs maksās vien tikai 10 €, tomēr nebūs iekļauta kafija un svaigā sula!

Bez brīvdienu brančiem, Autentikā notiek dažādi arī mūzikas koncerti un nakts ballītes. Par to vairāk lasi viņu Facebook lapā.

Ir pieejams bērnu barošanas krēsliņš, kā arī iespējams mazos izklaidēt ar krāsojamām lapām vai galda spēlēm.

Un Autentika ir dzīvniekiem draudzīga vieta, tāpēc droši var ņemt līdzi savus četrkājainos mīluļus.

Sestdienās un svētdienās plkst. 11.00 - 15.30

Brunch cena pieaugušajiem - 14 €

Studentiem cena - 12 €

Bērniem 5 - 12 gadu vecumam - 7 €

Bērniem līdz 4 gadu vecumam - bezmaksas

Cenā iekļauts siltais dzēriens (tēja/kafija), svaigi spiesta sula vai mimosa un garšaugu ūdens.

Studentiem iekļauts tikai ūdens un tēja.

Galdiņu noteikti iepriekš jārezervē.

Kontakti:

AUTENTIKA

BRUŅINIEKU IELA 2, Rīga

+371 22124884

Facebook lapa šeit

Recent Posts

See All