Search

GRILL BRUNCH RESTORĀNĀ CUT // RADISSON BLU ELIZABETE HOTEL , ELIZABETES IELA 73

Updated: Sep 8, 2020Brančs uz nenoteiktu laiku šobrīd ir atcelts!


Vasara ar otru sparu ir iestājusies, un labi, ka tā. Var beidzot atkal laiskoties uz terases un doties brančos, lai baudītu silto laiku.

Lieliska vieta, kur paslēpties no karstās saules un baudīt izcili pagatavotus grila ēdienus ir resotorāns CUT, kas atrodas Radisson Blu Elizabete viesnīcā. Tam ir slēgts pagalms, kur var paslēpties no karstās tveices un pavadīt laiku zem klajas debess, pat nemanot, ka atrodies pašā Rīgas centrā. Šeit jau esam viesojušies ziemā, kad šeit tiek piedāvāts Street Food brančs, bet tas atgriezīsies rudenī, kad beigsies terases sezona, taču līdz tam šeit katru svētdienu ir pieejams grila brančs.

Piedāvājumā ir dažādi uz grila pagatavoti ēdienu, dārzeņi, kukurūzas vālītes, kartupeļi, dažādas gaļas, tāpat arī tiek pagatavoti pulled pork burgeri. Mums ļoti patika pašiem salikt sacus tacco, tie bija ļoti bagātīgi garšā, kas nav mazsvarīgi, pagatavojot īstus tacco. Ir iespēja pašiem salikt arī savus salātus, izvēlēties mini uzkodu piedevas un sierus. Desertu galdā būs dažādas mini kūciņas, kruasāni un kāds deserts trauciņā.

Katram apmeklētājam tiek iekļauts ūdens, sula, tēja un kafija neierobežotā daudzumā, kā arī katram glāze kādas bezalkoholiskās limonādes vai glāze vīna, alus vai prosecco (pieaugušajiem). Šāds apjomīgs piedāvājums lieliski atspēko arī cenu, tā ir 24 €, tomēr ņemot vērā piedāvājumu, tā ir tā vērta!

Ja tev ir gaidāmas svinības vai vienkārši vēlies laisku un garšīgu brīvdienu rītu - rezervē galdiņu!

Svētdienās plkst. 12.00-15.30

Branča cena pieaugušajiem 24 €

Branča cena bērniem 7-12 gadu vecumam - 12 €

Līdz 7 gadu vecumam - bezmaksas

Cenā iekļauta sula, ūdens, tēja, kafija, kā arī viens grila alus vai kāds no atspirdzinošajiem dzērieniem (Coca-Cola, Fanta, Sprite) pēc izvēles​

KONTAKTI:

Radisson Blu Hotel Elizabete

Restorāns CUT

Elizabetes iela 73, Rīga

+371 27 899 172


12,809 views

Recent Posts

See All