Search

BOCCA BUONA, PARK INN BY RADISSON RIGA VALDEMĀRA // KROGUS IELA 1, RĪGA

Updated: Jul 9, 2019Brančotāji līdz ar rudens iestāšanos ir beidzot atsākuši blogošanu, jo vasarā no blogošanas bijām paņēmuši brīvdienas.

Šajā svētdienā paviesojāmies viesnīcā Park Inn by Radisson Riga Valdemāra restorānā Bocca Buona. Parasti šķiet, ka viesnīcās ir pilns ar Rīgas viesiem no ārzemēm, taču tas ir mīts! Bieži vien viesnīcās ir lieliski restorāni, uz kuriem dodas mūsu pašu ļaudis un tā ir arī šeit.

Bocca Buona ir itāļu restorāns, kurš svētdienās pasniedz vēlās brokastis.

Ienākot iekšā tikām sagaidīti ar welcome drink - mimosa. Uz branča galda bija gan klasiskāki brokastu ēdieni, kas piederas brančam - olas, bekons, arī kārtīgi pusdienu ēdieni, kur pavārs skaisti nogriež gaļu tieši uz šķīvja. Tā kā šis ir itāļu restorāns, Itālijas virtuve ir jūtama arī vēlajās broksatīs - tiek pagatavota svaiga, uz vietas gatavota pasta tieši uz šķīvja, tiek ceptas picas. Pieejami vairāku veidu salāti jau noformēti mazās mini porcijās. Arī zivju mīļiem noteikti atradīsies ko likt uz kārā zoba. Saldumu galdā dominēja itāļu deserti - piemēram, tiramisu un cannoli, pietam arī ļoti garšīgs saldējums gan trauciņos, gan vafelēs. Ēdienu klāsts tiešām bija ļoti atbilstošs cenai, ņemot vērā, ka visi bezalkoholiskie dzērieni ir bez limita (jā, arī kafija!). Šeit to iespējams arī baudīt bez kofeīna, kas ļoti daudzās brokastu vietās nemaz nav pieejama.

Kā arī šis un citi svētdienas rīti tiek pavadīti ar dzīvo mūziku. Padomāts katru nedēļu ir arī par bērnu aktivitātēm, tiem paredzēts īpašs galds ar nodarbēm, kamēr vecāki var mierīgi brokastot!

Galdiņu noteikti ir jārezervē!

Svētdienās plkst. 12.00-16.00

Branča cena pieaugušajiem - 24 €

Bērniem 7 – 12 gadu vecumam - 12 €

Līdz 6 gadu vecumam - bezmaksas

welcome drink + iekļauti visi bezalkoholiskie dzērieni, ūdens, sulas, kafija bez limita

KONTAKTI:

BOCCA BUONA, RADISSON BLU PARK INN VALDEMĀRA

KROGUS IELA 1, RĪGA

https://www.parkinn.com/hotel-valdemara-riga/restaurants

+371 63477783


11,491 views

Recent Posts

See All