Search

KAĻĶU VĀRTI // KAĻĶU IELA 11B

Updated: Jul 9, 2019Vecrīgas sirdī, vienā no tās zināmākajiem restorāniem Kaļķu vārti, 1 reizi mēnesī tiek klātas vēlās brokastis.

Jāuzteic, ka visspilgtāk no šī apmeklējuma atmiņā palikusi apkalpošana, jo viesmīļi lieliski parūpējas, lai katrs viesis jūtas gaidīts un aprūpēts, sākot ar prosecco glāzes pasniegšanas un beidzot ar atvadīšanos.

Šīs vēlas brokastis ir pārdomātas, noteikti iepriekš rezervētas, jo tās nenotiek katru nedēļas nogali. Galdā tiek likti dažādi siltie brokastu ēdieni, tai skaitā ola un bekons, pankūkas, silta rudens zupa, aukstajā galdā svaigi salāti, mini burgerīši, dažādas mazās uzkodas, gan zivju, gan gaļas, gan veģetāras.

Desertu galds ir ļoti plašs - gan klasiska plātsmaize, gan arī krēmīgi eklēri, kūkas, creme brule, bezē cepumi, augļi un citi deserti, jo, protams, tie katru reizi var mainīties, tāpat kā visi citi uzskaitītie brokastu ēdieni! Branča cenā iekļauts ir arī ūdens, tomēr kafiju un citus dzērienus varēs iegādāties atsevišķi!

Visu vēlo brokastu apmeklējumu pavadīja arī dzīvā mūzika, kas deva patīkamu atmosfēru. Šī vieta ir arī īpaši draudzīga arī ģimenēm ar bērniem, jo bērniem ir pieejama asevišķa telpa, kur atrodas bērnu stūrītis un bērnus izklaidēs animators.

Galdiņi noteikti ir jārezervē iepriekš, zemāk norādīti kontakti!

Svētdienās, 1 reizi mēnesī plkst. 11.00-15.00 (par datumu jāseko līdzi sociālajos tīklos)

Pieaugušajiem cena - 19€

Bērniem no 6 līdz 12 gadiem - 9€

Bērniem līdz 6 gadiem - bez maksas

Iekļauts ūdens un glāze prosecco

Bērniem draudzīgs - pieejams bērnu rotaļu stūris un animators

KONTAKTI:

Kaļķu iela 11b, Rīga

www.kalkuvarti.lv

Facebook lapa šeit

Tālrunis rezervācijām +37167224576


10,296 views

Recent Posts

See All