Search

STAGE 22, GRAND HOTEL KEMPINSKI RIGA // ASPAZIJAS BULVĀRIS 22Mēs, Branchotaji.lv, ne tikai dodamies apmeklēt vēlās brokastis, bet arī reizi pa reizei apmeklējam citu garšu pieredzes, pusdienas vai vakariņas. Vēlamies pastāstīt par savu pieredzi, ko piedzīvojām jaunajā pieczvaigžņu viesnīcā GRAND HOTEL KEMPINSKI RIGA, kas atrodas telpās, kur reiz atradās viesnīca Rīga, blakus Latvijas Nacionālajai operai un baletam.

Viesnīca ir grezna un iespaidīga, ne tikai priekš tūristiem, bet arī mums pašiem, vietējiem, šeit ir ko redzēt un apskatīt. Šeit pavisam noteikti var sajusties kā ārzemēs, izjust royal sajūtas, jau tikai ienākot viesnīcas priekšnamā.

Šajā vasarā viesnīcas 8.stāvā tika atvērts bārs/restorāns Stage 22. Šis nosaukums labi atbilst restorāna interjeram, plaši panorāmas logi, burvīgs skats uz LNOB namu un Rīgas panorāmu.

Šī pavisam noteikti ir lieliska vieta, kur baudīt vīna glāzi, kokteili vai vieglu maltīti pirms došanās uz Operas namu.

Mēs tikām uzacināti uz jaunās sezonas ēdienkartes degustāciju. Jaunā ēdienkarte sastāv no vieglām uzkodām, pastām, zupām, viegliem un ātri pagatavojamiem bāra ēdieniem, sātīgiem pamatēdieniem un plašu desertu piedāvājumu. Tiek pasvītrota starptautiskā virtuve ar dabīgiem un Latviskiem produktiem no mūsu vietējām saimniecībām un audzētavām. Pamatēdienu cenas variē no 15 līdz 30 €.

Mēs degustējām jūras velšu uzkodas, lēni gatavotu jūras foreli, lēni gatavotu stores fileju, sous vide gatavotu piena teļa karbonādi, un desertu izlasi, kas sastāvēja no rozā piparu siera kūkas, šokolādes tartes un skābeņu krēma un burkānu-biešu biskvīta deserta. Stage 22 jaunā ēdienkarte akcentē ziemeļvalstu sezonas virtuvi kopā ar vietējiem produktiem un sastāvdaļām.

Mūs ļoti patīkami pārsteidza arī Latvijas 100 gades ietvaros radītais autorkokteilis "Dievgosniņa" , kura sastāvā bija Rīgas Melnais balzams, Rīgas Melnais ķiršu balzams, pašu gatavots kumelīšu tējas kordiāls un tikai pāris pilienu franču aveņu liķiera. Rotāts ar konjakā izturētiem rūgtajiem ķiršiem. P.S. Pārmērīgai alkohola lietošanai ir negatīva ietekme uz jūsu veselību!

Tiekamies šeit uz vakariņām, vīna glāzi vai kokteili!

Stage 22

Grand Hotel Kempinski Riga, 8.stāvā

Aspazijas bulvāris 22, Rīga

Restorāna darba laiks:

Otrdien, trešdien: 17:00 – 23:00

Ceturtdien, piektdien, sestdien: 17:00 – 02:00

Pirmdien un svētdien - slēgts

Rezervācijām: +37167670122


875 views

Recent Posts

See All