Search

GRAND HOTEL KEMPINSKI RIGA // ASPAZIJAS BULVĀRIS 22

Updated: Jul 18, 2019Aizvadītajās brīvdienās izbaudījām greznu pieczvaigžņu branču Grand Hotel Kempinski Riga. Ierodoties šeit jutāmies kā nonākuši kādā no lielās metropoles krāšņajām viesnīcām - tikām sagaidīti kā filmās dzīvās klaviermūzikas pavadībā. Restorāna vadītājs Nojus mūs ļoti laipni iepazīstināja un pastāstīja par restorānu.

Un protams, brančs nelika vilties. Pirmais, kas noķēra mūsu skatienu bija atvērtā virtuve, kurā rosījās pavāri, sagatavojot, 80 (!) vēlo brokastus ēdienus un piedevas. Iepaidīgi izcēlās zivju lete, virtuves priekšā, kur bija atrodamas gan tīģergarneles, austeres, svaigs lasis, krabji un mīdijas. Bija daudz dažādu salātu, pildīts kalmārs, cepetis, svaigi grillēti laša un vistas iesmiņi, kā arī daudzi citi ēdieni, kurus neieraudzīsiet citos brančos. Iespējams ir arī tikt pie individuāli pagatavoa siltā wok ēdiena un olu kulteņa jeb “Egg Royal”. Un ,protams, mūsu mīļākā lieta šajā brančā bija saldumu galds ar tik daudz kūku un desertu vienuviet, ka lai pagaršotu visus desertus, nāksies tajos dalīties ar saviem branča kompanjoniem! Izbaudījām red velvet kūku, pistāciju krēmu, zemenes šokolādē, pavlovu, augļus un daudz citu gardumu, tai skaitā svaigu bišu medu, kas tek no šūnām. Noteikti dodoties uz šo branču atstājiet vietu saldumiem un glāzei prosecco!

Jāpiemin, ka arī bērniem ir vesela atsevišķa zāle ar animatoru un bērniem ir arī vēl savs ekstra branča galds ar dažādiem bērnu gardumiem un dzērieniem, tāpēc droši ņemiet līdzi arī mazākos brančotājus.

Šis ir viens no dārgākajiem brančiem Latvijā, tomēr kopumā brančs ir savas cenas vērts. Ja vēlies izrauties no rutīnas un kādu svētdienu sajusties kā mazā ceļojumā, tad šī ir īstā vieta. Noteikti rezervē galdiņu iepriekš! Baudīt delikateses dzīvās mūzikas pavadībā - kurš gan to nevēlētos?

Svētdienās plkst. 12.30-16.00

Branča cena pieaugušajiem - 35 eiro, iekļaujot tēju, kafiju, ūdeni

Branča cena pieaugušajiem II - 40 eiro, iekļaujot glāzi prosecco, neierobežotu bezalkoholisko dzērienu piedāvājumu, kafiju, tēju un ūdeni

Branča cena bērniem 7-12 gadu vecumam - 50% atlaide

Bērniem līdz 6 gadu vecumam - bezmaksas

KONTAKTI:

Grand Hotel Kempinski Riga, restorāns Amber

Aspazijas bulvāris 22, Rīga

Rezervācijām:

+37167670109 vai reservations.riga@kempinski.com

www.kempinski.com

15,824 views

Recent Posts

See All