Search

PORT HOTEL // ĀDAŽI

Updated: Jul 9, 2019Šo vietu noteikti ir pamanījuši visi, dodoties Saulkrastu, Salacgrīvas vai Tallinas virzienā, bet ne visi šeit ir pabijuši.

Ādažu priežu meža ielokā atrodas viesnīca un restorāns Port Hotel. Restorāna pirmais stāvs iekārtots klasiskā stilā, savukārt otrajā stāvā mīkstie dīvāni brīvākai gaisotnei. Branča izmaksas personai ir 15 €, kas ir patīkama cena, ņemot vērā, ka ir iekļauti bezlimiti dzērieni - ūdens, sula, kafija, tēja. Ēdienu piedāvājums ir plašs, klasisks, pieejami siltie gaļas ēdieni, siltās piedevas, grieķu, cēzara salāti, mazās uzkodas, burgeri, pildītas dateles un bumbieri, un plaša desertu izvēle. Vairāk apskatiet galerijā! Tomēr ņemiet vērā, ka piedāvājums var atšķirties atkarībā no sezonas.

Brančs šeit notiek 1-2 reizes mēnesī, tāpēc uzmanīgi jāseko līdzi sociālajos tīklos, kad branči tiek izsludināti. Pačukstēsim priekšā, ka nākamais brančs būs 27.janvārī!

Pozitīvi, ka par mazākajiem brančotājiem Port Hotel parūpējas un gādā par to, ka ir animators, kas pieskatīs mazos, un parasti bērni tiek iesaistīti dažādās aktivitātēs vai radošajās darbnīcās.

Tā kā viesnīcai un restorānam un plašas telpas, šīs ir arī laba vieta, kur sarīkot svinības kādiem svarīgiem notikumiem! Kā arī šeit būs jaudīgi Jaungada svinības, bet par to vairāk uzzini Port Hotel Facebook lapā un mājaslapā!

1-2 reizes mēnesī svētdienā, plkst. 12.00-16.00

Branča cena pieaugušajiem - 15 €

Bērniem 5-12 gadu vecumam - 7,5 €

Bērniem līdz 5 gadu vecumam - bezmaksas

Iekļauts ūdens, sula, kafija, tēja neierobežotā daudzumā

Bērniem radošā istaba, animators

Port Hotel

Ādaži, "Kazenes"

+371 27419999 info@porthotel.lv

Facebook lapa šeit

www.porthotel.lv


3,096 views

Recent Posts

See All