Search

BISTROBĀRS PARKS A LA CARTE BRUNCH // JELGAVA, K.BARONA IELA 3

Updated: Jul 9, 2019Pēdējā gada laikā mēs ļoti esam sākuši novērtēt vēlās brokastis, kurās galdi nelūst no pārpilnības, bet vēlās brokastis iespējams izvēlēties no ēdienkartes, proti, a la carte veidā, tādā veidā pagatavotais ēdiens ir gatavots katram individuāli, ir silts un svaigs un tiek samazināts food waste jeb netiek izniekots ēdiens.

Aizvadītajā nedēļas nogalē tikām uzaicināti uz Jelgavu, bistrobāru Parks, kurā tieši tiek pasniegtas šādas vēlās brokastis, tāpēc daudz nedomājot piekritām un sēdāmies vilcienā uz Jelgavu.

Šis vieta ir sadalīta 2 daļās, vienā pusē ir nepiespiesta gaisotne, bistrobārs ar ļoti draudzīgu atmosfēru arī bērniem, jo ir paliels bērnu stūris. Otrā pusē smalkāks restorāns. Darbdienās un brīvdienās brokastis tiek pasniegtas bistrobāra pusē.

Parkā brokastis ir iespējams komplektēt katram pašam pa sastāvdaļām, izvēloties olu veidu un dažādas veģetāras un gaļas piedevas, pēc izvēles pievienojot bezpienu, grauzdiņu un tamlīdzīgi, pieejams pašgatavots muslis un putra, augļi un vafeļu bufete un pankūkas, maksājot par katru piedevu/ēdienu atsevišķi. Vai arī ir iespējams jau izvēlēties gatavus brokastu komplektus.

"Spēks" - omlete, desiņa, sēnes, bekons, ar pupiņām, zaļumu biezpiens, grauzdiņš, kruasāns, karamelizētiem sīpoli, zaļumi.

"Loms" - benedikta olas ar holandes mērci, kūpināts lasis, garneles čilli/laima marinādē, mīdijas, zaļumi, kaperi, grauzdiņš, zaļumu biezpiens ar ķirbju sēkliņām.

"Daba"- kas ir veģetārā versija - olu kultenis, pašmāju humuss, gvakamole, tosts ar mocarellas sieru, tomātu un pesto, zaļumi, kruasāns.

Un kurā katrā šajā komplektā ir iekļauta izvēlētā porcija, vafeļu bufete un svaigi spiesta sula vai smūtijs.

Šie komplekti ir patiešām iepaidīgi, izmaksu ziņā pat nedaudz lētāk kā klasisks brančs, tomēr vēderi ir tieši tikpat priecīgi, jo porcijas ir palielas, īpaši spēka, jo to var mierīgi dalīt uz diviem. Siltais dzēriens gan nebūs iekļauts, toties tie ir ļoti draudzīgās cenās.

Tiekamies Parkā!

Katru dienu, darbdienās 8.30-11.00, brīvdienās 10.00-13.00

2 € - 12 €, atkarībā no izvēlētā ēdiena, a la carte vēlās brokastis

Kafijas cena no 1.6 €

KONTAKTI:

Bistrobārs & Restorāns PARKS

K.Barona iela 3, Jelgava

Rezervācijām +37163024188

Facebook lapa šeit

www.restoransparks.lv

Recent Posts

See All