Search

LABĀKĀS VIETAS, KUR PAĒST VENTSPILĪ


Pirmo reizi branchotaji.lv tika uzaicināti pievienoties žūrijas sastāvam ikgadējam konkursam, kas jau 20 gadus norisinās Ventspilī, vērtējot un apbalvojot labākos ēdināšanas uzņēmumus dažādās kategorijās. Vēlamies pastāstīt, kā mums gāja, un, galu galā, kuri tad bija uzvarētāji. Kopumā apmeklējām 25 vietas, un, ja jums šķiet, ka Ventspilī nav kur paēst, uhh kā maldāties, jo Ventspils garša sāk atdzīvoties, tajā ienāk jaunas dvesmas un pieredzes!

Kategorijā “Kafejnīcas ar apkalpošanu pie galdiņiem” uzvarētāji bija:

1.Kafejnīca “Skroderkrogs”;

2.Restorāns “TEX-MEX”;

3.Krogs “Zītari”.

Šī katogerija bija sacensība Ventspils garšas celmlaužiem. Īpašs prieks, ka šajā kategorijā uzvaru ieguva Skroderkrogs, kur vienmēr ir garantēta kvalitāte. Savukārt Zītarus jāuzteic par izcilu viesmīlību. Vienu no mūsu favorītiem - Windau coffee, kas ir labākais Coffee shops Ventspilī, tomēr žūrijas top 3 to neieraudzījām, toties tas ieguva uzvaru kā bērniem draudzīgākā kafejnīca. Vēl jāizceļ arī Vēja Roze, kas ir autentiski ķīniešu virtuves pārstāvji, turklāt ar pavāru no Ķīnas.

Kategorijā “Kafejnīcas bez apkalpošanas pie galdiņiem” laurus plūca:

1.Kafejnīca "Bullīts";

2.Kafejnīca “Burgerbārs”;

3.Kafejnīca "Lata".

Protams, žūrijas sastāvam domas dažkārt atšķīrās, un tika lauzti šķēpi par favorītiem. Šajā kategorijā gan jāpiebilst, ka mūsu branchotaji.lv simpātijas bija par Burgerbāru un Cali bāru, kurus vada ārkārtīgi entuziastiski saimnieki ar degsmi par to, ko viņi dara, cenšoties izkopt savu piedāvājumu līdz pedējai vīlītei. Mēs redzam panākumiem bagātu nākotni Burgerbāram, jo šajā vietā gandrīz katra ēdiena sastāvdaļa ir pašu gatavota, pat mērces, izmantoti tikai lokālie produkti un šeit pavisam noteikti būs labākie frī kartupeļi pilsētā, jo pat tie tiek speciāli izmeklēti Latvijas laukos. Cali bar būs laba izvēle pusdienu piedāvājumam un labākajiem kokteiļiem pilsētā. Cita interesanta autentiska vieta ir Ukraina - kurā pasniedz Ukrainas garšu ēdienus.

Kategorijā “Ātrās ēdināšanas uzņēmumu” top 3:

1.Kafejnīca “Jaunpilsēta”;

2.Kafejnīca "Panorāma";

3.Kafejnīca “Akvārijs”.

Kategorijā “Kafetērijas” uzvarēja:

1.Kafetērija “Bitīte”;

2.Kafetērija “Kārumnieks”;

3.Kafejnīca “Mūsmājas”.

Šī kategorija paredzēta tiem, kam patīk ko likt uz kārā zoba un prieks, ka uzvara tika Bitītei, īpašs pluss par to, ka katru rītu tiek pašu rokām mīcīta un cepta maizīte.

Cerams, ka arī jums noderēs informācija par to, kur garšīgi paēst Ventspilī!


5,047 views