Search

MIIT COFFEE // LĀČPLĒŠA IELA 10

Updated: Jul 9, 2019Marts un pavasara sākums daudziem noteikti asociējas ar aktīvāku un veselīgāku dzīvesveidu, kaut arī ja vēl ik pa brīdim uzsnieg, visi esam pavasara gaidās. Ar šo domu viesojāmies Miit Coffee uz veģetāro/vegāno branču.

Šī vieta ir unikāla ar to, ka brančs notiek gan sestdienās, gan svētdienās. Tajā tiek pasniegti piemēroti ēdieni gan veģetāriešiem, gan vegāniem - daudz veselīgu salātu dažādās kombinācijās, graudaugu ēdieni, dažādi cepti dārzeņi, vairāku veidu humusi un dažreiz arī vegan burgerīši, kā arī omlete un biezpiens veģetāriešiem. Protams, nevar aizmirst arī par galveno šī branča zvaigni - vegānās & gluten-free pankūkas un vafeles ar dažādiem ievārījumiem un augļiem.

Miit coffee ir ne tikai vieta gardiem vegan brančiem brīvdienās, bet arī brokastīm un pusdienām darba dienās, kā arī izcilai speciality kafijai. Miit kafijas pagatavošanai izmanto tikai svaigi grauzdētas speciality kvalitātes pupiņas, kas iepirktas mazajās kafijas saimniecībās un fermeru kooperatīvos, ar to atbalstot audzētājvalstu kopienu attīstību.

Kafiju šeit var baudīt dažādos espresso dzērienos, kas pagatavoti ar parasto, auzu vai kvinojas pienu, kā arī vislabākie un smaidīgākie baristas filtra kafiju pēc tavas izvēles uzbrūvēs ar Kalita, Aeropress vai Chemex.

Branča cenā iekļauts ūdens. Bērnu stūrītis šajā kafejnīcā nav, tomēr tiek padāvāti zīmuļi un krāsošanas iespējas pie galda.

Sestdienās un svētdienās plkst. 10.00-16.00

Branča cena pieaugušajiem 10 € vai ar melnu kafiju 11,5 €

Branča cena bērniem līdz 5 g.v. - 3,5 €

Branča cena bērniem 5 līdz 10 g.v. - 6,5 €

Iekļauts ūdens.

Speciality kafija

Brūvēta 3.00 EUR - 7.10 EUR Cappuccino 2.30 EUR / 3.20 EUR Latte 3.00 EUR/ 3.80 EUR Flat White 3.00 EUR

KONTAKTI:

Miit Coffee

Lāčplēša iela 10, Rīga

+371 27292424

www.miit.lv

https://www.facebook.com/miit.tiim/


Recent Posts

See All