Search

BBĀRS RESTORĀNS // DOMA LAUKUMS 2

Updated: Jul 9, 2019Jau 15 gadus pašā Vecrīgas sirdī, Doma laukumā, Doma baznīcas pakājē, atrodas BBārs restorāns. Vietas nosaukums jau vedina uz to, ka šī vieta ir gan bārs, gan arī restorāns. Darbdienās tā ir vieta, kur baudīt biznesa pusdienas, vakariņas un gardus dzērienus un kokteiļus. Nedēļas nogaļu vakaros šī vieta kļūst par vietu, kur izdejoties un baudīt kokteiļus.

Mēs gan šoreiz rakstīsim par svētdienām, kad laikā no plkst. 12.00 līdz 15.00 BBārā tiek pasniegtas gardas, izsmalcinātas un skandināvu iedvesmotas a la carte (no ēdienkartes) vēlās brokastis. Koncepts ir unikāls ar to, ka katram pašam ir iespējams salikt savu brokastu ēdienu izvēli - ēdienkartē ir vairākas izvēles, kas tiek pasniegtas mazās porcijās, lai katrs apmeklētājs varētu izvēlēties 3-4 trauciņus. Pats labākais ir tas, ka šādi ir iespējams dalīties ar brokastu biedriem, nobaudīt dažādus ēdienus un samazināt ēdiena resursus, kas netiek izlietoti bufetes tipa brančos. Ēdieni sadalīti kategorijās - maize, auksts, karsts, deserts un dzērieni. Visi ēdieni ir savstarpēji saskaņoti, lai varētu izvēlēties dažādās kombinācijas pēc sirds patikas.

Ēdienkarte sezonāli mainās. Ēdienkarti, kuru izvēlējāmies mēs var aplūkot galerijā. BBāra šefapavārs Romāns Morozovs ar aizrautību veidojis ēdienkarti no lokāliem un sezonāliem produktiem, pats apmeklē tirgu, iepērk lauku olas un pasniedz pašceptu maizi, ko nevarējām apstāties ēst. Brokastis bija izcili gardas, pagatavotas individuāli katram brokastotājam ar restorāna kvalitāti un pats labākais, ka šādā veidā netiek radīti ēdiena pārpalikumi un arī esi paēdis veselīgā daudzumā. Ēdienkartē atrodami olu ēdieni, bioloģiskas gaļas un zivju ēdieni, kā arī veģetārās uzkodas. Dzērienu izvēlē jāuzteic svaigu sulu kokteilis, kas sastāv no smiltsērķškiem un citrusiem un dzirkstošais kokteilis.

Par vēlo brokastu cenu runājot, jāsaka, ka izmaksu ziņā sanāk samaksāt apmēram tik pat cik par branču: 12-18 € no personas, atkarībā no dzērienu skaita un veida. Ūdens ir iekļauts. Šis brančs būs piemērots tiem, kuri vēlas baudīt izsmalcinātas, indivuduāli pagatavotas brokastis vai arī tiem, kas vēlas pamēģināt ko jaunu!

Svētdienās plkst. 12.00-15.00

Cena pēc ēdienkartes

Iekļauts ūdens

Kafijas cena latte 3,4 €

Svaigu sulu kokteilis - 5 €

Vēlams rezervēt iepriekš!

BBĀRS Restorāns

Doma laukums 2, Rīga

+371 67228842

www.bbars.lv

5,309 views

Recent Posts

See All