Search

RESTORĀNS ELEMENTS // TALLINK HOTEL RIGA, ELIZABETES IELA 24

Updated: Jul 15, 2019Svētdienu rītos tepat Rīgas centrā var sajusties kā mazā ceļojumā - dodoties brokastīs uz restorāna Elements vēlajām brokastīm. Restorāns atrodas viesnīcā Tallink Hotel Riga. Varētu būt stereotips, ka viesnīcās tiek pasniegtas klasiskas brokastis, bet nē, šeit katram individuāli tiek pasniegta viena no brokastu maltītēm, pieejams bagātīgi klāts galds un vienīgā lieta, kas liecina par atrašanos viesnīcā ir bezlimita kafija un bezalkoholiskie dzērieni.

Katram viesim tiek iekļauta silta, individuāli pagatavota brokastu maltīte - brušeta ar benedikta olu un kūpinātu lasi vai prošuto šķiņķi, pasniegta ar Holandes mērci un rukolu, vai arī vienkārša omlete. Pieejamas dažādas aukstās uzkodas - veģetāras, zivju un gaļas, dažādi salāti; siltās uzkodas un ēdieni, zupa, kā arī deserta galdā tiek liktas dažādas kūkas, mini deserti un svaigi ceptas vafeles ar dažādām piedevām.

Tallink viesnīcas restorānā Elements ir plašas, mājīgas telpas, kas būs lieliski piemērotas lielākām svinībām vai svētkiem. Ir pieejams bērnu stūrītis. Vēlamies arī uzslavēt restorāna saimniekus par draudzīgo cenu politiku bērniem, jo līdz 11 gadu vecumam brančs ir bezmaksas. Pozitīvi jāatzīmē, ka branča ēdienkarte ir apskatāma internetā un ir iespējams veikt galdiņa rezervāciju online sistēmā, nezvanot pa telefonu. Ar ēdienkarti var iepazīties šeit un galdiņa rezervācijai klišķini šeit.

Svētdienās plkst. 12.00-15.00

Branča cena pieaugušajiem - 22 € (iekļauts brančs ar dzirkstošo vīnu, bezalkoholiskajiem dzērieniem, kā arī kafija un tēja)

Branča cena bērniem līdz 11 g.v. - bezmakasas (līdz 4 bērniem, ja tos pavada vismaz viens pieaugušais)

Atlaide ar Club One karti -10%

Pieejams bērnu stūrītis

KONTAKTI:

Restorāns Elements Tālr.: +371 67099760 E-pasts: booking@tallinkhotels.lv Elizabetes 24, LV-1050, Rīga

www.tallinkhotels.com

ONLINE BOOKING ŠEIT!


5,404 views

Recent Posts

See All