Search

ANNAS DĀRZS // MŪKUSALAS IELA 44Mums bija ļoti patīkami atgriezties Annas dārzā - vienā no labākajām un garšīgākajām vietām, kur baudīt vēlas brokastis Latvijā. Šī ir viena no vietām, par kuru var teikt, ka šī ir branču klasika. Šeit iepriekš viesojāmies pašos branchotaji.lv bloga pirmssākumos. Šajā vietā joprojām ir tā pati mājīgā atmosfēra un kvalitāte, izpildījums un piedāvājums ir kļuvis labāks kā iepriekš.


Nav brīnums, ka visas vietas vienmēr Annas dārza brančā ir rezervētas. Šeit ir lielisks vēlo brokastu piedāvājums visiem. Pieejams aukstais uzkodu galds ar dažādiem salātiem, dārzeņiem, gaļas un zivju uzkodām, lašmaizītēm, mini burgerīšiem, kruasāniem. Tiek servētas arī brokastu klasikas - olas, bekons, pankūkas, tāpat arī nedaudz pusdienīgāki ēdieni, kā piemēram, zupa un siltie ēdieni, kas mainās no sezonas piedāvājuma. Netradicionālāks ēdiens bija gliemenes baltvīna mērcē.

Desertu galds Annas dārzā ir košs un krāsains ar kūkām, braunijiem, pavlovām, vafelēm, brokastu smūtijiem.


Branča cena ir 18 €, taču katram apmeklētājam iekļauts brokastu galds, kafija/tēja, svaigi spiesta sula un ūdens. Annas dārzs ir bērniem draudzīga vieta gan brokastu ēdienu piedāvājumā, gan arī pieejams neliels bērnu stūrītis.

Noteikti rezervējiet galdiņu laicīgi pirms plānotajām vēlajām brokastīm.


Sestdienās un svētdienās plkst. 11.30-14.30

Branča cena pieaugušajiem - 18 € (iekļauts ūdens, 1 siltais dzēriens + svaigi spiesta sula)

Branča cena bērniem no 4 līdz 14 gadu vecumam - 9€


Kontakti:

Annas Dārzs

Mūkusalas iela 44

+371 28822608

Facebook lapa šeit.
Recent Posts

See All