Search

RŪM sarunu bārs // A.Briāna iela 9a

Updated: Mar 3, 2020
RŪM sarunu bārs varētu būt viena no 2020.gada jaunajām uzlecošajām vietām, kur baudīt oriģinālus signature kokteiļus un restorāna cienīgu maltīti, apvienojot to nepiespiestā un relaksētā atmosfērā.

Šajā vietā pagaidām brokastis nepasniedz, bet mēs devāmies nogaršot pusdienu/vakariņu piedāvājumu. Tiem, kam aktuālas pusdienas - šeit tiek piedāvāti arī izdevīgi pusdienu piedāvājumi darba dienās. Standarta ēdienkarte šeit ir plaša gan ar uzkodām, gan pamatēdieniem. Mēs nogaršojām taco, plucinātas cūkgaļas burgeri, ribiņas un desertus. Ēdiens bija pagatavots izcili gards. Mūs pārsteidza virtuves pavāru sniegums. Oriģinālie kokteiļi un gards ēdiens noteikti ir laba vakara sākums.


Šajā vietā acis piesaista interjers, minimālisms, oriģinalitāte, detaļas, ērti krēsli un dedzinātie koka dēļi, kas izmantoti kā sienu elementi, līdzīgi kā dedzinātās ozolkoka mucās tiek briedināti stiprāki dzērieni. Melnie dēļi noteikti papildina restorāna interjeru un atmosfēru. Daiļā dzimuma pārstāvēm noteikti patiks tāda detaļa, ka labierīcībās pat pieejams matu taisnotājs. Padomāts par detaļām, vai ne tā?


Bāra idejas autori ir Ernando Gamarra un Daumants Pabrieža, kas smēlušies idejas

ceļojot pa pasauli. Jautājām: "Kāpēc RŪM?" Atbilde šajā nosaukumā jāsameklē katram pašam - kādam tā ir istaba (tulk. no angļu valodas), kādam stiprāks dzēriens, kādam vēl kāda cita asociācija. RŪM sarunu bārā tiek pasniegti bārmeņu pašu gatavotu izejvielu kokteiļi, kuru receptes radītas tieši RŪM sarunu bāram. Izvēlējāmies kokteiļus - Fairy tale, Autobiography, Sunny and Funny. Kokteiļus vienmēr ir grūti izvēlēties, tāpēc bārmeņiem droši ir jājautā par sastāvdaļām, jāstāsta par garšām, kas patīk un bārmenis ieteiks kokteili tieši klienta vēlmēm. Kafija šeit sarūpēta no mūsu pašu Latvijas labākajiem grauzdētājiem - Kalve Coffee.  


Dodieties uz RŪM sarunu bāru, lai novērtētu šo vietu arī jūs, foršie bloga lasītāji!

KONTAKTI:

Aristīda Briāna iela 9a, Rīga

Tel. nr. +371 23558500 Darba laiks: Sv-Otr 12.00-23.00 Tr-St 12.00-03.00am

Facebook lapa šeit1,704 views