Search

RADISSON BLU DAUGAVA HOTEL // KUĢU IELA 24Vienas no bagātīgākajām vēlajām brokastīm ir atrodamas Restorānā & Bārā Panorāma - Radisson Blu Daugava Hotel, kas atrodas Pārdaugavā ar lielisku skatu uz Vecrīgas panorāmu.


Svētdienā doties uz viesnīcas vēlajām brokastīm pavisam noteikti ir kā mazs ceļojums. Gardas un bagātīgas brokastis, vīns, dzīvā mūzika un retro interjera šarms - lietas, kas raksturo šīs vēlās brokastis. Mūs patīkami pārsteidza plašais jūras velšu galds - mīdijas, austeres, suši, svaigs lasis, fritētas garneles un jūras ķemmītes. Īsta jūras velšu entuziastu paradīze. Padomāts ir par visu brokastotāju gaumēm - pieejami dažādi veselīgie salāti, tai skaitā "veido savus salātus pats" vieta, humusi, svaiga maize un dažādas uzkodas.

Tiem, kad jau ap dienas vidu kārojas pusdienas patiks grillēti dārzeņi, kariji, buffalo spārniņi, kā arī pica. Desertu galdu rotā dažādi saldumus un deserti, smūtiji un eklēri, ir pagatvotas arī svaigas pankūkas.


Šai vietai īpaša vērtība ir vīna piedāvājums - sarkanvīns un baltvīns neierobežotā daudzumā! Taču atceries, ka pārmērīga alkohola lietošana kaitē jūsu veselībai. Visu ar mēru, draugi! Tāpat arī kafija un tēja brančotājiem ir neierbežotā daudzumā.

Restorāns Panorāma ir bērniem draudzīgs - kamēr jūsu mīļie bērni ir aizņemti ar aktivitātēm atsevišķā telpā, Jums būs mirklis izbaudīt vēlās brokastis, dzīvo mūziku un gardumus, ko gatavojis šefpavārs Andrejs Kilgisovs.


Brančs noteikti jārezervē iepriekš!


Svētdienās plkst. 12:00 - 16:00

Branča cena pieaugušajiem - 27 €

Branča cena bērniem 6-10 g.v. - 10 €

Branča cena bērniem līdz 6 g.v. - bezmaksas

Iekļauts - branča galds, ūdens, neierobežotā daudzumā kafija, tēja, vīns


Branča apmeklētājiem bezmaksas stāvvieta viesnīcas teritorijā, recepcijā saņemot izbraukšanas žetonu!


KONTAKTI:

Radisson Blu Daugava hotel

Kuģu iela 24

Tel. nr +371 67061226

Facebook lapa šeit, kur var sekot līdzi aktuālajiem branču datumiem
1,657 views

Recent Posts

See All